Vilkijos gimnazija - Ecowood vs Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla (66:144)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 gegužės 09 d., Trečiadienis, 15:30 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla "nušlavė" Vilkijos gimnaziją - Ecowood ir keliaują finalą

2012 gegužės 09 d., Trečiadienis, 18:37 val., peržiūros: 3952

Trečiadienio vakarą KKL "Basketnews.lt Lietuvos" taurės pusfinalyje Vilkijos gimnazija – Ecowood priėmė svečius iš Kauno "Julijanavos" katalikišką vidurinę mokyklą. Pastaroji komanda šiame susitikime itin aiškiai parodė, kas yra vertesni žaisti finale. Šeimininkai rimtesnį iššūkį varžovams metė tik pirmojo kėlinio metu. Vėliau svečių puolimo mašina tiesiog "traiškė" Vilkijos krepšininkų gynybą, o Andrius Šukys žaidė daugiau nei fantastiškai. Pastarojo krepšininko tritaškių "liūtis" tapo "Julijanavos" katalikiškos vidurinės mokyklos tiltu į pergalę rezultatu (66:144).

Svečiai susitikimą su Andriumi Šukiu priešakyje pradėjo labai sėkmingai ir spurtavo 5:14. Vis tik, labai greitai Vilkijos gimnazija – Ecowood atsakė atkarpa 8:0 ir sumažino savo deficitą iki minimumo (13:14). Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla dar kartą truktelėjo priekin ir po atkarpos 2:13 susikrovė sau saugesnę persvarą (15:27). Per likusį kėlinuko laiką Vilkijos krepšininkai pelnė dar keturis taškus, bet į savo krepšį praleido 5-is (19:32).

Antrojo kėlinio pradžia šeimininkams ir toliau nežadėjo nieko gero. Svečiai toliau "siautėjo" aikštėje bei dar kartą surengė galingą spurtą 2:15, o skirtumas išaugo iki 26-ių taškų (21:47). Justas Zumaras pataikė iš toli, o Tomas Vaičiulis pridėjo du taškus ir kiek sumažino Vilkijos krepšininkų atsilikimą (26:47). Po trumpo šeimininkų blykstelėjimo ir vėl ėmė niauktis tamsūs debesys virš jų komandos stovyklos. Svečiai rungtyniavo tiesiog fantastiškai ir dar vienas spurtas 4:25, kurį Andrius Šukys užbaigė metimu iš vidurio, leido kauniečiams po dviejų kėlinių pirmauti jau 42 taškų skirtumu (30:72).

Trečiasis kėlinys prasidėjo Vilkijos gimnazijos – Ecowood tritaškiu, kurį pataikė Justas Zumaras, bet Deivido Valatkevičiaus ir Andriaus Šukio vedini "Julijanavos" moksleiviai atsakė spurtu 2:18 ir rezultatas tapo daugiau nei nepadorus (35:90). Kiek prabudę šeimininkai bandė įrodyti sau, treneriui ir gausiai susirinkusiems žiūrovams, kad jie gali žaisti kokybiškesnį krepšinį. Vilkijos komandos žaidėjai pelnė 10 taškų be atsako ir kiek sumažino savo atsilikimą (45:90). Žaidimias kėliniui baigiantis išsilygino ir nė viena iš ekipų nebesurengė įspūdingesnių spurtų (53:104).

Paskutinysis kėlinukas buvo jau tik formalumas. Kauno "Julijanavos" katalikiškoji vidurinė mokykla leido į aikštę mažiau pasireikšti gaunančius žaidėjus, tačiau jie vaizdo taip pat negadino. Rezultatui esant (59:114) Andrius Šukys nusprendė atlikti savo baigiamąjį vaidmenį. Žaidėjas smeigė keturis tritaškius iš eilės ir po atkarpos 0:12 svečių solidi persvara dar labiau išaugo (59:126). Likusio laiko metu aikštėje toliau dominavo kauniečiai, kurie įtvirtino savo pergalę rezultatu (66:144).

Po rungtynių Kauno "Julijanavos" katalikiškos vidurinės mokyklos treneris Egidijus Rutkauskas kalbėjo: "Manau, kad iki pusfinalio komandos nuėjo ne visai vienodo lygio. Komandų meistriškumo skirtumas jautėsi nuo pat susitikimo pradžios. Iš tikro tikėjausi iš varžovų stipresnio, geresnio žaidimo. Mūsų komandos visi žaidėjai pasirodė puikiai, esu visais patenkintas. Visi krepšininkai degė noru ir troškimu laimėti. Ko esame verti parodys finalas".

Vilkijos gimnazijos – Ecowood strategas Vincas Pilipaitis po pralaimėtų rungtynių sakė: "Manau pas mus trūko technikos bei žaidybinės patirties. Pas mus didžioji dalis žaidėjų yra dešimtokai, vos keletas vienuoliktokai. Manau ateis laikas ir mes dar parodysime ką galime. Prieš sezoną mano tikslas buvo patekti tarp keturių stipriausių komandų, ką mes ir padarėme. Varžovų gretose yra daug gerų žaidėjų. Andrius Šukys mums primetė daug taškų, manau, kad jis sportuoja daug ir krepšinį žaidžia kur kas ilgiau nei mano žaidėjai".

Vilkijos gimnazijos – Ecowood gretose išsiskyrė: Gytis Vyšniauskas 20 taškų (9 atk. kam), Tomas Vaičiulis 18 taškų, Justas Zumaras 15 taškų

Kauno "Julijanavos" katalikišką vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Andrius Šukys 54 taškai (8 rez. perd, 12 perimtų kam), Deividas Valatkevičius 24 taškai (5 rez. perd), Justas Furmanavičius 18 taškų (14 atk. kam, 11 blokų)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 gegužės 09 d., 23:59 val.

Na Sukys gal siais metais ismoko susitvardyt pagaliau ? :D Kad ir kiek tasku primete man visada Valatkevičius buvo ir bus komandoj pagrindinis :) siu metu lygis deja labai silpnas tai ir galima siautet , bet aisku geriau zaist kazkur negu uz mokyklos kampo cigariuka traukt :) Tikiuosi siais metais Julijanke laimes :))

Alekna32012 gegužės 09 d., 23:12 val.

Tiesiog noriu padėkot savo komandai už tai, kad stengėsi ir kovojo nors matėsi, kad mažai ką galim padaryt, bet EI neukabinkim nosių, mūsų laukia bronza ant kaklo !! Gaila, kad neteko man sužaist, nors taip knietėjo įbėgt į aikštelę... Tikrai negailiu pagyrų A.Šukiui labai įspūdingas žaidimas  ir žinoma taip pat paplosiu merginoms

Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 17:02 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla be vargo perkopė ketvirtfinalio barjerą (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 16:17 val.)Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla lengvai nugalėjo Kauno Dainavos vidurinę mokyklą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 15:52 val.)Šiluvos vdurinė mokykla nusileido Vilkijos gimnazijai - Ecowood (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 13:47 val.)Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla lengvai nugalėjo V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą (2012 balandžio 10 d., antradienis, 15:19 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurę Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla pradėjo lengva pergale (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 16:13 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurės čempionai tapo "Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla" (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:13 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis "Kauno VDU "Rasos" gimanzija" įveikė "Kauno Julijanavos katalikišką" vidurinę mokyklą (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 15:14 val.)"Vilkijos gimnazija - Ecowood" nušlavė "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 20:19 val.)"Vilkijos gimnazija-Ecowood" nugalėjo "Vandžiogalos vidurinę mokyklą" (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)