Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinė mokykla vs Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla (67:109)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 10 d., Antradienis, 13:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla lengvai nugalėjo V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą

2012 balandžio 10 d., Antradienis, 15:19 val., peržiūros: 2429

Balandžio 10 dieną V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Basketnews.lt" taurės "Kauno" pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla priemė svečius Julijanavos katalikišką vidurinę mokyklą. V. Kuprevičiaus mokykla buvo iškovoję vieną pergalę ir du kartus buvo pralaimėję, o Julijanavos mokykla savo sąskaitoje turėjo tris pergales. Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o antroje pirmo kėlinio pusėje pradėjo ryškėti Julijanavos mokyklos pranašumas (13:29). Antrame kėlinyje Julijanavos mokyklos pranašumas išaugo iki 25 taškų (33:58). Trečiame ketvirtyje svečiai toliau didino persvarą, o ketvirtą kėlinį šiek tiek geriau sužaidė V. Kuprevičiaus mokykla. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:109. Tai buvo ketvirta Julijanavos mokyklos pergalė, o V. Kuprevičiaus mokykla pralaimėjo trečią kartą.

Rungtybių pradžioje du taškus pelnė T.Skripkauskas (2:0). Antrą minutę taškus pradėjo rinkti Julijanavos mokykla. Po taiklių A. Šukio ir J. Furmanavičiaus metimų svečiai pirmavo rezultatu 2:7. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė vienas taškas (8:9). Penktą minutę Julijanavos mokyklos persvara [radėjo augti. Prasidėjus septintai minutei tritaškį pataikė A.Šukys, po kurio minutės pertraukėlės paprašė V. Kuprevičiaus mokykla (10:17). Netrukus du taškus pelnė K.Butkus (12:17). Paskutinėmis kėlinio minutėmis Julijanavos mokykla padidino persvarą iki 16 taškų (13:29).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 16 taškų (17:33). Trečią minutę svečių persvara pradėjo augti. V. Kuprevičiaus mokyklos žaidėjai retai sugebėdavo pelnyti taškus, o įsižaidę Julijanavos mokyklos žaidėjai šeštą minutę minutę pirmavo rezultatu 21:49. Septintą minutę du taškus su varžovo pražanga pelnė U.Gvildys (24:49). Per likusį laiką Julijanavos mokykla išlaikė 25 taškų persvarą (33:58).

Prasidėjus trečiam kėliniui du taškus pelnė A.Šukys (33:60). Netrukus taikliu tolimu metimu atsakė G.Vyšniauskas (36:60). Trečią minutę spurtą pradėjo Julijanavos mokykla, kurio metu svečiai pelnė devynis taškus be atsako (36:69). Ketvirtą minutę du taškus pavyko pelnyti U. Gvildžiui (38:69). Po jo metimo šeimininkų puolimas vėl užstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė 18 taškų be atsako (38:87). Baigiantis aštuntai minutei A.Šukys pataikė metimą iš aikštės vidurio. Prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė 48 taškai (42:90).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes V. Kuprevičiaus mokykla gynėsi be klaidų ir sumažino varžovų persvarą trim taškais (45:90). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė Julijanavos mokykla (45:92). Trečią minutę spurtą pradėjo V. Kuprevičiaus mokykla, kurio metu šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako (54:92). Septintą minutę rezultatas buvo 60:99, o netrukus A.Šukys pelnė 102 Julijanavos mokyklos tašką (60:102). Rungtynių pabaigą komandos sužaidė lygiai (67:109).

Po rungtynių Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos treneris E. Rutkauskas sakė: "Manau, buvome pranašesni visose situacijose ir puolime, ir gynyboje. Komanda patenkino mane savo gynyba, neblogai šiandien gynėmės. Pataikėme ne taip kaip norėjosi, bet visumoje sužaidėme neblogai."

V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos treneris M. Dimša: "Šį kartą ne 60 taškų pralaimėjome, o 42. Tai teigiamas dalykas, kad pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą. Skirtumas tarp komandų yra ir sėkmės varžovams kitame etape." Paklaustas, apie tai, kad nemažai laiko žaidė G.Lukošiūnas, treneris atsakė: "Jis yra 1998 metų gimimo, jei neklystu. Pagal savo amžių jis yra perspektyvus, todėl aš norėjau leisti jam pažaisti tarp didesnių žaidėjų. Tegul vaikas pratinasi, man atrodo, kad tai bus gera patirtis ateičiai. Linkiu sėkmės jam."

V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla: Saulius Matusevičius 21 (31 naud. b., 20 atk. kam.), Ugnius Gvildys 19, Tautvydas Skripkauskas 12 (13 atk. kam.)

Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla: Andrius Šukys 51 (62 naud. b., 14 per. kam., 13 rez. perd.), Deividas Valatkevičius 22, Justas Furmanavičius 21 (44 naud. b., 10 atk. kam.)

Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla lengvai nugalėjo Kauno Dainavos vidurinę mokyklą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 15:52 val.)"Dainavos vidurinei mokyklai" nepavyko įgelti "V.Kuprevičiaus vidurinei mokyklai" (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 17:26 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla be vargo perkopė ketvirtfinalio barjerą (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 16:17 val.)VDU "Rasos" gimnazija lengvai įveikė V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 16:32 val.)Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 17:02 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurę Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla pradėjo lengva pergale (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 16:13 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla "nušlavė" Vilkijos gimnaziją - Ecowood ir keliaują finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 18:37 val.)"Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinė mokykla" iškovojo pirmą pergalę (2012 kovo 30 d., penktadienis, 16:16 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurės čempionai tapo "Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla" (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:13 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis "Kauno VDU "Rasos" gimanzija" įveikė "Kauno Julijanavos katalikišką" vidurinę mokyklą (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 15:14 val.)