Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija vs Skaudvilės gimnazija (57:76)Basketnews.lt Lietuva 2018 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 27 d., Antradienis, 13:30 val. @ Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, Jurbarkas, LT-74119

Visas rungtynes pirmavusi Skaudvilės gimnazija turnyrą pradėjo pergale prieš „Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnaziją“

2018 kovo 27 d., Antradienis, 15:11 val., peržiūros: 808

Antradienį, kovo 27 – ąją dieną, Jurbarke startavo KKL „Basketnews.lt Lietuva 2018 taurės, 10-12 klasių“ turnyro, Žemaitijos pogrupio rungtynės, kuriose šeimininkai – „Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija“ išbandė jėgas su svečių ekipa iš Skaudvilės.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, abi komandos žaidė aktyviai, tačiau taškais atakos baigdavosi retai. Įpusėjus kėliniui svečiai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir pradėjo diktuoti sąlygas (7:10). Nors šeimininkams dar buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau universalesnį puolimą demonstravę skaudviliečiai po pirmojo kėlinio turėjo keturių taškų persvarą – 15:19. Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų tritaškiu, tačiau netrukus tokiu pat metimu atsakė ir svečiai. Keletą minučių abiems komandoms nepavyko pasižymėti, o sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė tie patys keturi taškai (23:27). Likusį ketvirčio laiką geriau sužaidė svečiai, jie po pirmosios rungtynių pusės turėjo apčiuopiamą devynių taškų persvarą – 27:36.

Po pertraukos svečių pranašumas dar labiau išryškėjo ir jie netrukus įgijo dviženklę persvarą. Tritaškiais savo žaidimą grindę jurbarkiečiai švaistė netaiklius metimus vieną po kito, koją šeimininkams kišo ir skylėta gynyba baudos aikštelėje. Svečiai demonstruodami komandišką ir universalų puolimą sugebėjo atlaikyti varžovų bandymus spurtuoti ir po trijų kėlinių visdar buvo priekyje – 41:54. Ketvirtasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. Jie per porą minučių suma-ino deficitą iki aštuonių taškų, bet netrukus pralaimėjo atkarpą 6:0 ir įpusėjus ketvirčiui visdar atsilikinėjo dviženkliu skirtumu. Netrukus komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, bet tada skaudviliečiai vėl spurtavo 9:0 ir sudaužė visas varžovų viltis šiose rungtynėse pakovoti dėl pergalės (54:73). Per likusias dvi minutes treneriai leido pasižaisti ir mažiau žaidusiems krepšininkams, nes mačo nugalėtojas jau buvo aiškus. Rnugtynės rezultatu 57:76 (15:19, 12:17, 14:18, 16:22) laimėjo Skaudvilės gimnazija.

Solidžiai žaidę Skaudvilės gimnazijos krepšininkai Basketnews.lt Lietuva 2018 Mažojoje taurėje sutriuškino Druskininkų „Ryto“ gimnaziją ir iškovojo pirmąją vietą (60:94) (2018 gegužės 08 d., antradienis, 18:27 val.)