Druskininkų „Ryto“ gimnazija vs Skaudvilės gimnazija (60:94)Basketnews.lt Lietuva 2018 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2018 gegužės 08 d., Antradienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Solidžiai žaidę Skaudvilės gimnazijos krepšininkai Basketnews.lt Lietuva 2018 Mažojoje taurėje sutriuškino Druskininkų „Ryto“ gimnaziją ir iškovojo pirmąją vietą (60:94)

2018 gegužės 08 d., Antradienis, 18:27 val., peržiūros: 644

Gegužės 8d., Antradienį, A. Sabonio krepšinio centro (II salėje) įvyko Basketnews.lt Lietuva 2018 taurės 10-12 klasių, Mažosios taurės Didysis finalas tarp: Skaudvilės gimnazijos ir Druskininkų „Ryto“ gimnazijos.

Rungtynės prasidėjo gan kietu ir fiziniu žaidimu, tačiau į pirmi į priekį šovė Skaudvilės gimnazijos krepšininkai įsiverždami 7:2, tačiau neužilgo rezultatą išlyginę (9:9) Druskininkų „Ryto“ gimnazijos krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigą sužaidė sausai ir leido varžovams nutolti dviženkliu pranašumu – 10:20. Antrąjį ketvirtį 9:0 pradėjo Skaudvilės gimnazija ir dar labiau nutolo, Druskininkų „Ryto“ gimnazijos krepšininkai niekaip nerado atsakymo J. Levickui karaliavusiam po krepšiais, o to pasekoje Skaudvilės ekipa užbaigė pirmąją rungtynių pusę turėdami 19 taškų pranašumą – 25:44.

Antrąją rungtynių pusę vėl spurtu pradėjo Skaudvilės gimnazija, įmesdami pirmus 17 trečiojo kėlinio taškų be atsako užtikrintai įsiveržė į priekį ir paliko vis mažiau šansų varžovam – 40:71. Ketvirtame kėlinyje kovingai žaidusiems Druskininkų „Ryto“ gimnazijos krepšininkams jau pritrūko jėgų ir laiko palaužti užtikrintai žaidusią Skaudvilės gimnaziją ir teko pripažinti varžovų triumfą Basketnews.lt Lietuva 2018 Mažosios taurės Didžiojo finalo rungtynėse – 60:94 (10:20, 15:24, 15:27, 20:23).

Naudingiausiu Didžiojo finalo krepšininku buvo pripažintas Jonas Levickas.

Visas rungtynes pirmavusi Skaudvilės gimnazija turnyrą pradėjo pergale prieš „Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnaziją“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 15:11 val.)