Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija vs Tauragės „Versmės“ gimnazija (74:100)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 22 d., Penktadienis, 12:00 val. @ Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, Jurbarkas, LT-74119

Tauragės „Versmės“ gimnazija pasiekė nesunkią pergalę

2016 balandžio 22 d., Penktadienis, 18:29 val., peržiūros: 841

Penktadienį, balandžio 22 dieną, Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews. lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Žemaitijos pogrupio rungtynės, tarp vietos Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ ir svečių Tauragės „Versmės“ gimnazijų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę ir visų rungtynių metu žaidimą kontroliavę tauragiškiai susikrovė nemažą pranašumą bei pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 74:100 (18:25, 20:30, 26:23, 10:22).

Jau nuo pat susitikimo pradžios taikliais tolimais metimais priešininkų krepšio tinklelį plėšę Tauragės „Versmės“ gimnazijos krepšininkai įgijo devynių taškų pranašumą. Kiek vėliau spurtavę aikštės šeimininkai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau kėlinuką taikliu tolimu metimu užbaigęs D.Švaistys vėl atitolino savo komandą. Antrojo kėlinuko pradžioje tauragiškiai tęsė sėkmingą žaidimą ir pelnę dar devynis taškus be atsako padidino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Kiek vėliau jurbarkiečiai dar bandė vytis varžovus, tačiau du iš eilės taiklūs K. Prišmanto tritaškiai dar labiau atitolino Tauragės „Versmės“ gimnaziją. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazija kiek atsitiesė ir sugebėjo sušvelninti deficitą. 38:55.

Po ilgosios pertraukos krepšys atsirišo ir aikštės šeimininkų snaiperiui G. Stankūnui, kurio dėka skirtumas tarp komandų dar labiau sumažėjo, tačiau svečių žaidėjai nestovėjo vietoje ir taip pat vieną po kito pataikė tritaškius metimus. Trečiojo kėlinuko eigoje abi komandos taškus rinko praktiškai tik tolimais metimais ir nežymiai geriau pasirodę šeimininkai sušvelnino deficitą iki keturiolikos taškų. Vis tik, visas viltis dar pakovoti dėl pergalės sugriovė tauragiškių spurtas tik prasidėjus ketvirtam kėlinukui. Tauragės „Versmės“ gimnazija surinko šešiolika taškų iš eilės ir taip įgijo jau triuškinančią persvarą. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos jurbarkiečiai dar bandė mažinti deficitą, tačiau užtikrintai žaidę svečių krepšininkai išsaugojo solidų pranašumą bei pergalę savo rankose. 74:100.

Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazija: Giedrius Stankūnas – 28 tšk., Aistis Sandaras – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Užčiauskas – 13 tšk.

Tauragės „Versmės“ gimnazija: Vilius Gedminas – 18 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd.), Laurynas Steputis – 17 tšk., Akvilinas Kvederis – 16 tšk., Dilanas Švaistys – 15 tšk., Rimvydas Mėlinis – 12 tšk., Tautvydas Rušas – 10 tšk. (8 išpr. praž.)

Visas rungtynes pirmavusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė pergalę (2016 kovo 08 d., antradienis, 15:30 val.)Trise rungtynes užbaigę Tauragės „Versmės“ gimnazijos žaidėjai nusileido Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijai (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 14:24 val.)Plungės „Saulės“ gimnazija iškovojo lengvą pergalę prieš Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazistus (2016 balandžio 12 d., antradienis, 17:03 val.)Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija palaužė Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnaziją (2016 balandžio 05 d., antradienis, 14:22 val.)