Molėtų gimnazija vs Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (56:81)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 gegužės 12 d., Antradienis, 12:00 val. @ Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija, J. Basanavičiaus g. 33, Varėna, LT-65193

„Molėtų gimnazija“ nepasipriešino raseiniečiams

2015 gegužės 12 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 1281

Antradienį, gegužės 12 dieną, Varėnos „Ąžuolo gimnazijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt“ Mažosios taurės pusfinalio rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Molėtų gimnazijos“ ir svečių Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę svečių ekipos krepšininkai ilgainiui tik didino pranašumą, ko pasekoje pasiekė nesunkią pergalę bei kelialapį į finalą. 56:81 (10:23, 20:17, 12:17, 14:24).

Jau nuo pat rungtynių pradžios rezultatyvią atkarpą sužaidę raseiniečiai atitrūko nuo priešininkų. Nepaisant to, jog žaidimas dar buvo šiek tiek apylygis, Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ auklėtiniai žymiai sėkmingiau užbaigė pirmą ketvirtį ir įgijo trylikos taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę šeimininkai dar buvo kiek sušvelninę deficitą, tačiau tai didelės baimės priešininkams neįvarė, nes šie čia pat susigrąžino dviženklę persvarą. 30:40.

Po ilgosios pertraukos ir toliau pastebimai rezultatyviau rungtyniavę svečių ekipos krepšininkai tik dar labiau atitolo nuo priešininkų, kurie dar bandė vytis ketvirtame kėlinuke, tačiau į jų taiklius tolimus metimus buvo atsakyta spurtu 0:10, po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 23-ijų taškų. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos stebuklų jau nebeįvyko ir pelnyta pergale bei kelialapiu į finalą džiaugėsi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ krepšininkai. 56:81.

„Molėtų gimnazija“: Ignas Šeikis – 19 tšk. (13 atk. kam.), Dovydas Prušinskas – 13 tšk., Andrius Banevičius – 11 tšk. (15 atk. kam.), Redas Šilinskas – 11 tšk.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“: Gvidas Kačiušis – 30 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Džiaugys – 22 tšk. (29 atk. kam.), Simonas Andraitis – 11 tšk.

Sėkmingo puolimo dėka Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ nesunkiai įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)Po ilgosios pertraukos sėkmingiau rungtyniavusi „Akmenės gimnazija“ pasiekė sunkią pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:52 val.)Finalinio ketverto šeimininkė Varėnos „Ąžuolo gimnazija“ liko be medalių (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:16 val.)„Basketnews.lt 2015“ Mažosios taurės čempionais tapo Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“ (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:23 val.)