Zapyškio pagrindinė mokykla vs Žiežmarių gimnazija (72:80)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 10:30 val. @ Zapyškio laisvalaikio salė, Šviesos g. 18, Kluoniškių k., Kauno raj., LT-53416

Permainingoje kovoje „Žiežmarių gimnazija“ iškovojo pergalę.

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 14:55 val., peržiūros: 848

Balandžio 1-ąją, „Zapyškio laisvalaikio salėje“ įvyko „Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasių dvikova tarp šeimininkų „Zapyškio pagrindinės mokyklos“ ir svečių „Žiežmarių gimnazijos“. Varžybos vyko itin mažoje salėje,todėl svečiams buvo sunku adaptuotis prie tokių aikštės išmatavimų,todėl pirmajame kėlinyje jų puolimas itin strigo. Visgi vėliau aikštėje užvirė atkakli ir permaininga kova,kurios pabaigoje geriau sužaidę Žiežmariečiai iškovojo pergalę rezultatu 80:72.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir po trijų taiklių tritaškių nutolo 12:2.Visgi kėlinuko pabaigoje svečiai laimėjo atkarpą 7:0 ir po pirmųjų 10-ies minučių "Zapyškio mokykla" pirmavo 26:19.

Antrajame ketvirtyje svečiai pakeitė gynybos planą ir pradėjo taikyti zoninę gynybą,kuri buvo itin geras sprendimas tokių išmatavimų aikštėje. Tai iškarto davė savų vaisių ir laimėję ketvirtį 17:8 prieš pertrauką išsiveržė į priekį 36:34.

Antroje rungtynių dalyje ir šeimininkai pasekė varžovų pavyzdžiu ir stojo gintis zona. Aikštėje ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis ir pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą. Visgi sėkmingiau kėlinio pabaigoje sekėsi šeimininkams,kurie ir vėl perėmė lyderių vaidmenį 58:55.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai tvirtai pradėjo ir netruko nutolti 66:59. Šeimininkai vis bandė vytis,tačiau skuboti metimai ir klaidos neleido to padaryti. „Žiežmarių gimnazija“ šventė pergalę rezultatu 80:72.

Zapyškio pagrindinė mokykla: Algirdas Jančius – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Ignas Gylys – 15 tšk., Augustinas Jaras – 14 tšk. (22 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Jaras – 10 tšk.

Žiežmarių gimnazija: Adrijus Subačius – 24 tšk. (26 atk. kam.), Modestas Vaiciukevičius – 24 tšk. (19 atk. kam., 7 išpr. praž.), Matas Mačiulis – 13 tšk.

Kaišiadorių „A. Brazausko gimnazija“ sutriuškino „Žiežmarių gimnaziją“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)Kaimynų dvikovoje Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija parklupdė Žiežmarių gimnaziją (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 17:13 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija neturėjo vargo rungtynėse prieš Zapyškio pagrindinę mokyklą (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 01:02 val.)