Akmenės gimnazija vs Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija (69:94)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 14:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Akmenės derbyje ‒ užtikrinta Naujosios Akmenės „Ramučių gimmnazijos“ pergalė

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 17:57 val., peržiūros: 846

Ketvirtadienį, kovo 26 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt 2015“ taurės 10-12 klasių, Žemaitijos pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusios „Akmenės gimnazijos“ ir svečių Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios užtikrintai žaidusi Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ be didesnio vargo išlaikė iniciatyvą visų rungtynių metu, ko pasekoje į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. 69:94 (19:25, 13:30, 21:17, 16:22).

Nors susitikimo pradžioje kiek geriau rungtyniavo „Akmenės gimnazijos“ krepšininkai, tačiau ilgai netrukus Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ žaidėjai spurtavo 10:2 ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai. Kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę šeimininkų rolėje žaidę žaidėjai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą, tačiau neilgam, nes čia pat, per likusį laiką spurtavę svečiai įgijo šešių taškų pranašumą. 25:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai ir abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų pernelyg neišaugo, tačiau tik iki to momento, kai Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ krepšininkai surengė spurtą net 10:0 ir atitrūko nuo priešininkų 23-ijų taškų skirtumu. 55:32.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau puolime žaisti pradėję šeimininkų rolėje rungtyniavę krepšininkai sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ jų pernelyg arti neprisileido ir netrukus vėl atitrūko bei, per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos, dar labiau padidino savo pranašumą. 72:53.

Paskutinė rungtynių dalis intrigos jau nežadėjo, tačiau, nepaisant to, abi komandos atsipalaiduoti ar nusileisti nesiruošė. Jau pačioje pradžioje jos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių sekė keli sėkmingi Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ išpuoliais, Vis tik, „Akmenės gimnazija“ neliko stovėti vietoje ir taip pat pelnė keletą taškų iš eilės, bet rungtynes geriau užbaigę svečiai vis tiek pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 69:94.

„Akmenės gimnazija“: Tadas Šliažas – 16 tšk. (9 rezult. perd.), Vytenis Puzonas – 16 tšk., Laurynas Jadenkus – 11 tšk., Edvinas Gricius – 10 tšk.

Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“: Rokas Milašiūnas – 26 tšk., Mantas Košelis – 24 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Matas Kibildis – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Martynas Valters – 12 tšk., Eimantas Rimša – 11 tšk. (13 atk. kam.)

Vilniaus „Žemynos gimnazija“ nepasipriešino Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijai“ (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:59 val.)Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ ‒ „Basketnews 2015“ čempionai! (2015 gegužės 12 d., antradienis, 01:01 val.)Sėkmingo puolimo dėka Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ nesunkiai įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)Kupiškio „L. Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“ pasiekė finalą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Akmenės gimnazija“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:54 val.)„Akmenės gimnazija“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 12 d., antradienis, 00:31 val.)Po ilgosios pertraukos sėkmingiau rungtyniavusi „Akmenės gimnazija“ pasiekė sunkią pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:52 val.)