Vilniaus Žemynos gimnazija vs Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija (77:95)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 11:30 val. @ Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 21, Kupiškis, LT-40115

Vilniaus „Žemynos gimnazija“ nepasipriešino Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijai“

2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 23:59 val., peržiūros: 1274

Pirmadienį, gegužės 11 dieną, Kupškio „L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt“ didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusių Vilniaus „Žemynos gimnazijos“ ir svečių Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios užtikrinti žaidę svečių ekipos krepšininkai laikė iniciatyvą savo rankose, ko pasekoje iškovojo kelialapį į finalą. 77:95 (18:30, 13:11, 26:23, 20:31).

Rungtynių pradžioje svečių ekipos krepšininkai iškart ėmėsi iniciatyvos ir pelnė trylika taškų be varžovų atsako. Kiek vėliau vilniečiai pelnė šešis taškus iš eilės ir kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau ir toliau žymiai geriau žaidę Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ krepšininkai įgijo dvylikos taškų pranašumą. Antrame kėlinuke žaidimas kiek išlygino, tačiau ir pora taškų daugiau pelnę svečių ekipos krepšininkai sugebėjo prieš ilgąją pertrauką susigrąžinti dviženklį pranašumą. 31:41.

Po ilgosios pertraukos spausti varžovus pradėję vilniečiai ėmė mažinti atsilikimą ir po kelių minučių jiems pavyko prisivyti priešininkus, tačiau greitu metu perkandę spaudimo sistemą svečių ekipos žaidėjai ir vėl grįžo prie rezultatyvaus puolimo, ko pasekoje po trijų kėlinukų komandas skyrė septyni taškai. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje „Ramučių gimnazijos“ krepšininkai nepaliko jokių vilčių „Žemynos gimnazijos“ žaidėjams, ko pasekoje pasiekė pakankamai nesunkią pergalę rezultatu 77:95.

Vilniaus „Žemynos gimnazija“: Audrius Karvelis – 17 tšk., Augustinas Venckus – 17 tšk., Dominykas Zupkauskas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“: Mantas Košelis – 21 tšk. (9 išpr. praž.), Matas Kibildis – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Rokas Milašiūnas – 17 tšk., Justinas Jogminas – 16 tšk. (14 atk. kam.), Domantas Bružas – 16 tšk.

Akmenės derbyje ‒ užtikrinta Naujosios Akmenės „Ramučių gimmnazijos“ pergalė (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:57 val.)„Akmenės gimnazija“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 12 d., antradienis, 00:31 val.)Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ ‒ „Basketnews 2015“ čempionai! (2015 gegužės 12 d., antradienis, 01:01 val.)Sėkmingo puolimo dėka Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ nesunkiai įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)