Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Akmenės gimnazija (79:82)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 12:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Po ilgosios pertraukos sėkmingiau rungtyniavusi „Akmenės gimnazija“ pasiekė sunkią pergalę

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 17:52 val., peržiūros: 895

Ketvirtadienį, kovo 26 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt 2015“ taurės 10-12 klasių, Žemaitijos pogrupio rungtynės, tarp vietos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ ir svečių „Akmenės gimnazijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų vyko atkakli kova. Įpusėjus rungtynėms aikštės šeimininkai buvo kiek atitrūkę, tačiau po pertraukos svečiai ėmė mažinti atsilikimą, ko pasekoje persvėrė rezultatą ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą išsaugojo pergalę savo rankose. 79:82 (20:19, 21:15, 21:25, 17:23).

Rungtynių pradžia buvo gana banguota. Pirmosiomis minutėmis kiek geriau atrodė svečiai, tačiau čia pat spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą, bet neilgam, nes taip pat keliais taškais iš eilės atsakę „Akmenės gimnazijos“ krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, dar vieną, tik šįkart galingesnį spurtą surengę raseiničiai sugebėjo panaikinti deficitą bei įgyti minimalų pranašumą. 20:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau įpusėjus ketvirčiui septynis taškus be varžovų atsako pelnę aikštės šeimininkai sugebėjo įgyti devynių taškų pranašumą. Vis tik, per likusį laiką šiek tiek geriau žaidę „Akmenės gimnazijos“ krepšininkai sušvelnino atsilikimą iki septynių taškų. 41:34.

Po ilgosios pertraukos žymiai pagerėjo svečių ekipos puolimas, ko pasekoje jau pirmosiomis minutėmis jiems pavyko pasivyti varžovus. Kiek vėliau žaidimas klostėsi labai apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų pernelyg stipriai nekito. Vis tik, Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ krepšininkai sugebėjo atsilaikyti ir išsaugoti trijų taškų pranašumą. 62:59.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę „Akmenės gimnazijos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai iš visų jėgų bandė vytis varžovus, tačiau šie tvirtai įsikibę laikėsi įgytos persvaros, ko pasekoje, šiek tiek įtemptoje rungtynių pabaigos vis dėlto pergale džiaugėsi užtikrintai sužaidę svečių ekipos žaidėjai. 79:82.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“: Evaldas Džiaugys – 24 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gytis Juškys – 16 tšk. (12 atk. kam.), Martynas Plavinskas – 15 tšk., Gvidas Kačiušis – 13 tšk. (13 atk. kam.)

„Akmenės gimnazija“: Edvinas Gricius – 32 tšk. (8 išpr. praž.), Rytis Balčiūnas – 17 tšk., Vytenis Puzonas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Tadas Šliažas – 12 tšk. (11 atk. kam.)

Kupiškio „L. Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“ pasiekė finalą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Akmenės gimnazija“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:54 val.)„Akmenės gimnazija“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 12 d., antradienis, 00:31 val.)Sėkmingo puolimo dėka Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ nesunkiai įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)„Basketnews.lt 2015“ Mažosios taurės čempionais tapo Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“ (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:23 val.)„Molėtų gimnazija“ nepasipriešino raseiniečiams (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:09 val.)Akmenės derbyje ‒ užtikrinta Naujosios Akmenės „Ramučių gimmnazijos“ pergalė (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:57 val.)