Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija vs Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija (68:77)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 15:30 val. @ Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 21, Kupiškis, LT-40115

Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ ‒ „Basketnews 2015“ čempionai!

2015 gegužės 12 d., Antradienis, 01:01 val., peržiūros: 1143

Pirmadienį, gegužės 11 dieną, Kupiškio „L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt“ didžiosios taurės, didžiojo finalo rungtynės, tarp vietos Kupiškio „L. Stuokos – Gucevičaus gimnazijos“ ir svečių Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje pirmaujančių vaidmeniu mėgavosi aikštės šeimininkai, tačiau po ilgosios pertraukos šį vaidmenį iš priešininkų perėmę Naujosios Akmenės krepšininkai sugebėjo įgyti nedidelį pranašumą ir po įtemptos kovos išlaikyti jį iki pat rungtynių pabaigos. 68:77 (18:14, 16:16, 14:25, 20:22).

Pačioje susitikimo pradžioje į priekį pabėgę aikštės šeimininkai ilgai šia role nesidžiaugė, nes čia pat spurtavę svečių ekipos krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, po dar kelių sėkmingai sužaistų epizodų kupiškiečiai susigrąžino pirmaujančių vaidmenį ir išlaikė jį iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos. Vėliau, antro kėlinuko pradžioje, pastebimai geriau puolime sužaidę Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau čia pat žaidimo kreivę į prieš tai buvusią padėtį atstatę šeimininkai susigrąžino pirmame kėlinuke įgytą pranašumą. 34:30.

Po ilgosios pertraukos Naujoji Akmenė ėmėsi iniciatyvos į savo rankas ir jau pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo aštuonių taškų persvarą, kurią laikė tvirtai įsikabinę. Kiek vėliau skirtumas tarp komandų išaugo dar labiau, bet kėlinio pabaigoje rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai spurtavo ir sugrąžino intrigą į rungtynes. Emocijų ir triukšmo pilnoje sporto salėje „Ramučių gimnazijos“ vyrai nepalūžo, ir, nepaisant to, jog iššvaistė visą pranašumą, sugebėjo atsitiesti ir pasiekti sunkią pergalė, kuri atnešė jiems čempionių titulą. 68:77.

Kupiškio „Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija“: Giedrius Radzevičius – 24 tšk. (21 atk. kam., 9 išpr. praž.), Ernestas Umbra – 23 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Augustas Jonaitis – 8 tšk.

Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“: Justinas Jogminas – 21 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Košelis – 21 tšk. (6 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Rokas Milašiūnas – 14 tšk., Matas Kibildis – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zilvis232015 gegužės 11 d., 20:36 val.
Visų pirma sveikinu abi komandas, buvo puikus mačas, kuriame netrūko nieko, nei intrigos, nei gražių epizodų, jei ne vienas "bet", tik apie jį šiek tiek vėliau. Kupiškis kaip visada šaunuoliai, puikiai pasiruošė finaliniam ketvertui, pasirūpino net gi šokėjomis, ką norit, tą sakykit, bet tai daro rungtynes patrauklesnėmis, tiek patiem jauniems žaidėjams, tiek žiūrovams. Kaip minėjau, mačas buvo tikrai gražus, jei ne tas vienas "bet", o tai yra teisėjai ir jų lygis... Kas matė, tas manau, man pritars. JIE TIKRAI NEATITIKO VARŽYBŲ LYGIO (kuris sakyčiau buvo gana aukšto lygio). Gerbiamas p. Esmiraldai, nežinau situacijos susijusios su šių varžybų teisėjų paskyrimu, bet pripažinkit, jie tikrai nesugebėjo tvarkytis ko gero, nei su vienomis šio ketverto rungtynėmis. Pati KKL su metais praranda savo prestižą, ir prie to labai prisideda tikrai prasti teisėjai... Šiandien jie atrodė tikrai beviltiškai. Nenoriu nieko įžeisti, ar kitaip pažeminti, tik išsakiau savo subjektyvią nuomonę, kurią susidariau stebėdamas visą šį ketvertą. Ačiū. Dar kartą dideli sveikinimai nugalėtojamas bei prizininkams. :)
Akmenės derbyje ‒ užtikrinta Naujosios Akmenės „Ramučių gimmnazijos“ pergalė (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:57 val.)Vilniaus „Žemynos gimnazija“ nepasipriešino Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijai“ (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:59 val.)Sėkmingo puolimo dėka Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ nesunkiai įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)Kupiškio „L. Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“ pasiekė finalą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)Kupiškio Lauryno Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija parsivežė iš Varėnos kelialapį į pusfinalį (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:10 val.)