Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija vs Akmenės gimnazija (86:79)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 10:00 val. @ Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 21, Kupiškis, LT-40115

Kupiškio „L. Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“ pasiekė finalą

2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 23:23 val., peržiūros: 1532

Pirmadienį, gegužės 11 dieną, Kupiškio „L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt“ 10-12 klasių taurės didžiosios taurės, pusfinalio rungtynės tarp vietos Kupiškio „L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos“ ir svečių „Akmenės gimnazijos“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau ėmė ryškėti aikštės šeimininkų pranašumas. Vis tik, po ilgosios pertraukos svečiai dar buvo prisiviję priešininkus, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę aikštės šeimininkai iškovojo teisę žaisti finale. 86:79 (22:16, 25:15, 21:24, 18:24).

Rungtynių pradžia buvo apylygė ir abi komandos labai panašiai rinko taškus, tačiau iš toli žymai geriau pataikę Kupiškio „L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos“ krepšininkai sugebėjo išsiveržti į priekį minimaliu skirtumu. Vis tik, antrame kėlinuke sėkmingą puolimą pademonstravę svečių ekipos krepšininkai ėmė didinti skirtumą tarp komandų, ko pasekoje po dviejų kėlinukų jų pranašumas siekė septynis taškus. 38:45.

Po ilgosios pertraukos žaidimas, galima sakyti, apsivertė aukštyn kojomis ir kupiškiečiai ėmė mažinti deficitą, ko pasekoje jau po kelių sėkmingo žaidimo minučių skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo. Per likusį laiką ir toliau geriau rungtyniavę Kupiškio „L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos“ krepšininkai pasivyti varžovus ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį įgyti pakankamai solidžią persvarą. Ketvirtame kėlinuke kiek geriau atrodę „Akmenės gimnazijos“ krpešininkai dar pabandė pasispardyti, tačiau šturmą atlaikę kupiškiečiai džiaugėsi pergale rezultatu 86:79.

Kupiškio „Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija“: Aivaras Kručas – 22 tšk., Augustas Jonaitis – 17 tšk., Ernestas Umbra – 13 tšk., Giedrius Radzevičius – 13 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Akmenės gimnazija“: Laurynas Jadenkus – 29 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Edvinas Gricius – 14 tšk., Karolis Klovas – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

Kupiškio Lauryno Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija parsivežė iš Varėnos kelialapį į pusfinalį (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Akmenės gimnazija“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:54 val.)„Akmenės gimnazija“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 12 d., antradienis, 00:31 val.)Po ilgosios pertraukos sėkmingiau rungtyniavusi „Akmenės gimnazija“ pasiekė sunkią pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:52 val.)Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ ‒ „Basketnews 2015“ čempionai! (2015 gegužės 12 d., antradienis, 01:01 val.)Akmenės derbyje ‒ užtikrinta Naujosios Akmenės „Ramučių gimmnazijos“ pergalė (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:57 val.)