Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (82:103)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2015 gegužės 12 d., Antradienis, 15:45 val. @ Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija, J. Basanavičiaus g. 33, Varėna, LT-65193

„Basketnews.lt 2015“ Mažosios taurės čempionais tapo Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“

2015 gegužės 12 d., Antradienis, 23:23 val., peržiūros: 1810

Antradienį, gegužės 12 dieną, Varėnos „Ąžuolo gimnazijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt“ Mažosios taurės didysis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazijos“ ir svečių Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ ekipų. Nors susitikimo pradžioje žaidimas dar klostėsi pakankamai apylygiai, tačiau laikui bėgant ėmė vis labiau ryškėti svečių ekipos pranašumas, o po ilgosios pertraukos spurtavę raseiniečiai dar labiau atitrūko nuo priešininkų bei išlaikė pranašumą savo rankose, ko pasekoje pasiekė pergalę bei užkopė ant auksinio laiptelio. 82:103 (20:29, 22:26, 18:30, 22:18).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių rezultatas buvo lygus. Vis tik, įpusėjus pirmam kėlinukui ėmė ryškėti svečių ekipos pranašumas, kurie, taiklių tolimų metimų dėka įgijo aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ atsigavo ir iki ketvirčio pabaigos sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Antro kėlinuko pradžioje kiek geriau pasirodė šeimininkai, kurie pasivijo priešininkus, tačiau per likusį laiką žymiai užtikrinčiau krepšį atakavę raseiniečiai sugebėjo įgyti trylikos taškų persvarą. 42:55.

Po ilgosios pertraukos dar kartą kabintis bandę kaišaidoriečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų, tačiau čia pat Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“ surengė spurtą net 0:12 ir atitolo jau 22-iem taškais. Vėliau svečių ekipos krepšininkai ir toliau terorizavo varžovų gynybą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki 29-ių taškų, tačiau paskutinės rungtynių dalies pradžioje kaišiadoriečiams pavyko atsilikimą kiek sušvelninti. Nepaisant to, šeimininkų pastangos jau buvo per mažos, ko pasekoje užtikrintą pergalę pasiekė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“ bei pasidabino aukso medaliais. 82:103.

Didžiojo finalo MVP buvo pripažintas Evaldas Džiaugys.

Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“: Lukas Žilinskas – 13 tšk., Dominykas Šalvaitis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Bauras – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Povilas Kudžma – 11 tšk., Arvydas Ivanauskas – 10 tšk.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“: Gvidas Kačiušis – 38 tšk., Evaldas Džiaugys – 29 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Simonas Andraitis – 20 tšk. (5 išpr. praž.)

Sėkmingo puolimo dėka Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ nesunkiai įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)Po įtemptos kovos Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ pasiekė finalą (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:03 val.)Po ilgosios pertraukos sėkmingiau rungtyniavusi „Akmenės gimnazija“ pasiekė sunkią pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:52 val.)Kaišiadorių „A. Brazausko gimnazija“ sutriuškino „Žiežmarių gimnaziją“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)„Molėtų gimnazija“ nepasipriešino raseiniečiams (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:09 val.)„Akmenės gimnazija“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 17:54 val.)Kaimynų dvikovoje Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija parklupdė Žiežmarių gimnaziją (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 17:13 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija neturėjo vargo rungtynėse prieš Zapyškio pagrindinę mokyklą (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 01:02 val.)