Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija (87:75)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 08 d., Antradienis, 10:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė svečius iš Laukuvos

2014 balandžio 08 d., Antradienis, 13:52 val., peržiūros: 1368

Balandžio 8 dieną, 10.00 val., Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje, susitiko „Basketnews.lt 2014“ taurės 10–12 klasių komandos Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (šeimininkai) ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija (svečiai). Kaip ir buvo galima tikėtis šios rungtynės sulaukė didelio šeimininkų sirgalių palaikymo, bet vien to jiems neužteko. Ilgą laiką komandos žaidė taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo. Šeimininkai tik rungtynių pabaigoje susigražino iniciatyvą į savo rankas bei nelengvai palaužė Laukuvos gimnazistus. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:75.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai aktyviai, krepšininkai išlaikė didelį tempą, bet išvengė klaidų ir žaidimas atrodė išties kokybiškas. Svečiai jau nuo pirmųjų minučių ėmė įrodinėti, jog jiems nei kiek nėra baisu žaisti išvykose ir su varžovais rungtyniavo taškas į tašką. Abiejose komandose netrukus išryškėjo lyderiai, Raseinių ekipoje pastebimiausias buvo E.Džiaugys, kuris buvo sunkiai sulaikomas ir rinko didžiąją dalį komandos taškų. Tuo tarpu svečių gretose išsiskyrė P.Irtmonas ir E.Bliudžius, tačiau žaidėjai rimtesnės pagalbos iš komandos draugų nesulaukė ir praktiškai visas puolimas priklausė tik nuo jų. Lygus žaidimas tęsėsi iki ilgosios pertraukos ir tik nedidelį pranašumą pasiekė šeimininkai, kurie pirmavo rezultatu 36:34.

Antroje rungtynių dalyje vis tvirčiau atrodė Raseinių komandos žaidėjai, kurie pradėjo krautis nedidelį pranašumą ir jau kontroliavo rungtynių eigą. Tačiau svečiai neatrodė pasimetę, krepšininkai tiesiog žaidė savo žaidimą ir kantriai laukė savo progos. Pats įdomumas prasidėjo ketvirtojo kėlinuko metu kuomet šeimininkai jau tarsi patikėjo savo pergale, o Laukuvos komandai tai buvo bene paskutinis šansas. Subyrėjusi raseiniškių gynyba leido siautėti važovų lyderiams, kurie ne tik išlygino rezultatą, bet ir ėmė tolti. Ir tik tuomet tarsi iš miego pabudo aikštelės šeimininkai, kurių gretose iniciatyvos ėmėsi G.Kačiušis. Negana to Laukuvos komandos gretos pradėjo retėti dėl pražangų ir tai visiškai išbalansavo jų žaidimą. Šeimininkai galingai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 87:75.

Nugalėtojų komandos trenerio komentaras po pergalės: "nors ir laimėjome, bet sužaidėme neabejotinai prasčiausias rungtynes šį sezoną".

Laukuvos trenerio mintys: "žaidėjams labai trūko noro ir nusiteikimo, dar ketvirtojo kėlinuko metu pirmavome, bet nuleidome per anksti rankas, aišku, prisidėjo ir surinktos pražangos".

Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija: Evaldas Džiaugys – 33 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Gvidas Kačiušis – 20 tšk. (11 atk. kam.), Linas Jakimavičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija: Paulius Irtmonas – 30 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Ernestas Bliudžius – 26 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Saulius Gestautas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Raseinių prezidento Jono Žemaičio gimnazija tik po dviejų pratęsimų įveikė Akmenės gimnazijos krepšininkus (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:30 val.)Net 53 Armino Bučinsko taškai atnešė Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazijai“ mažosios taurės aukso medalius (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:56 val.)"Basketnews.lt" taurės turnyro rungtynėse Laukuvoje prireikė pratęsimo (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:13 val.)