Birštono gimnazija vs Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija (53:118)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 06 d., Antradienis, 12:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazija“ sutriuškino „Birštono gimnaziją“

2014 gegužės 06 d., Antradienis, 15:34 val., peržiūros: 1156

Antradienį (05.06) Birštone, įvyko "Basketnews.lt 2014" taurės varžybos, kuriose susitiko šeimininkai – "Birštono gimnazija" ir Lazdijų "Motiejaus Gustaičio gimnazija". Visas rungtynes dominavę, triuškinamą pergalę pasiekė Lazdijų krepšininkai – 53:118 (15:33, 25:37, 7:20, 6:28).

Jau rungtynių pradžioje svečiai išsiveržė į priekį (4:16). Palaikydami aukštą rungtynių tempą, Lazdijų ekipos krepšininkai nesunkiai rinko taškus ir didino turimą pranašumą bei po pirmojo kėlinio pirmavo – 15:33.

Antrajame kėlinyje ir toliau abi komandos nebuvo linkusios gintis bei lengvai rinko taškus. Birštoniečiai sumažino atsilikimą iki 13 taškų (25:38), tačiau svečiai laimėjo sausą atkarpą ir atstatė 20 taškų persvarą (25:45). Kiek vėliau skirtumas išaugo iki 32 taškų skirtumo, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką, šeimininkai nežymiai sušvelnino atsilikimą ir po pirmųjų dvidešimties minučių atsiliko – 40:70.

Po ilgosios pertraukos "Birštono gimanzijos" puolimas visiškai sužlugo ir lazdijiečiai toliau didino pranašumą. Po trijų kėlinių svečiai jau pirmavo 43 taškų skirtumu – 47:90.

Ketvirtajame kėlinyje teliko sutvarkyti formalumus. Birštoniečių puolimas, kaip ir trečiajame kėlinyje išliko bedantis, o svečiai smagindamiesi didino pranašumą. Lazdijiečiai nugalėjo "Birštono gimnaziją" jų pačių aikštelėje 65 taškų skirtumu – 53:118.

Birštono gimnazija: Arnas Deltuva – 16 tšk., Linas Šalčius – 11 tšk., Andrius Čepulionis – 5 tšk.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija: Arminas Bučinskas – 31 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Ditkevičius – 23 tšk., Marius Čėsna – 20 tšk. (7 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Justas Burdulis – 16 tšk., Dovydas Zdančius – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.).

Po rungtynių pakalbintas Lazdijų ekipos treneris, M.Malinauskas kalbėjo:

- Šiandien atvažiavome nusiteikę po labai didelio pralaimėjimo, buvome susikaupę. Varžovai mums leido šiek tiek laisviau atakuoti krepšį, pataikėme visus tolimus metimus ir manau, kad agresyviu puolimu ir agresyvia ginyba šiandien pasiekėme įspūdingą pergalę.

„Vilkijos gimnazija“ jau pirmame kėlinuke sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 17:44 val.)Net 53 Armino Bučinsko taškai atnešė Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazijai“ mažosios taurės aukso medalius (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:56 val.)Vilkijos gimnazija be gailesčio sutriuškino svečius iš Lazdijų (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:29 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurės varžybose ‒ įtikinama Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos pergalė (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:50 val.)Vilkijos gimnazistai įveikė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivius (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:09 val.)Į „Basketnews.lt“ mažosios taurės finalą po atkaklios rungtynių pabaigos kiek netikėtai žengė „Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 13:42 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, puikiai sužaidusi pirmąjį kėlinį, nugalėjo Lazdijų M. Gustaičio gimnaziją. (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:08 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurėje, triuškinama „Vilkijos gimnazijos“ pergalė (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 15:49 val.)„Birštono gimnazijos“ košmaras tęsiasi- pralaimėta ir „Žiežmarių gimnazijai“. (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Birštono gimnazija“ ir toliau triuškinama ‒ „Žiežmarių gimnazija“ svečiuose nugalėjo varžovus 54 taškų skirtumu (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)