Birštono gimnazija vs Vilkijos gimnazija (66:110)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 01 d., Ketvirtadienis, 12:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Basketnews.lt 2014“ taurėje, triuškinama „Vilkijos gimnazijos“ pergalė

2014 gegužės 01 d., Ketvirtadienis, 15:49 val., peržiūros: 1210

Šių metų Gegužės 1 dieną, Birštono gimnazijoje įvyko „Basketnews.lt 2014“ taurės 10–12 klasių, reguliaraus čempionato rungtynės tarp šeimininkų "Birštono gimnazijos" ir „Vilkijos gimnazijos“. Rezultatu 110-66, pergalę iškovojo „Vilkijos gimnazija“. Vidurio Lietuvos pogrupyje kolkas nenugalimi išlieka „Vilkijos gimnazijos“ krepšininkai, kurie laimėjo visas ketverias žaistas rungtynes. Tuo tarpu "Birštono gimnazijai" tai buvo tik pirmosios rungtynės ir pirmasis pralaimėjimas.

Rungtynes spaudimu po visą aikštę pradėją „Vilkijos gimnazijos“ krepšininkai iš karto perėmė iniciatyvą ir atitrūko nuo priešininkų, 25-7. Antrame kėlinuke po du tritaškius pataikė "Birštono gimnazijos" krepšininkai A.Deltuva ir M.Čepulionis ir gražino vilties į pastarosios komandos žaidimą. Tiesa likusią antrojo kėlinuko atkarpą Birštono komanda pralaimėjo 2-21, ir po dviejų kėlinukų turėjo 33 taškų deficitą, 24-57.

Antroje rungtynių pusėje komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Galutinis rezultatas abejonių nekėlė nei vienai komandai, tad ir žaidimas pasidarė su šou elementais. Ketvirtajame kėlinuke galingai į krepšį įkrovė „Vilkijos gimnazijos“ žaidėjas L.Mančiunskas, tuo pradžiugindamas savo komandos suolelį. Galutinis rezultatas 110-66, užfiksavo daugiau nei įtikinamą „Vilkijos gimnazijos“ pergalę.

Įdomus faktas: du "Birštono gimnazijos" krepšininkai A.Deltuva ir M.Čepulionis per varžybas išmetė 39 tritaškius metimus. Tiesa tikslą pasiekė tik 10.

Po rungtynių paklaustas „Vilkijos gimnazijos“ treneris L.Valuckas, ar patenkintas rungtynėmis: "Reikia pasidžiaugti pergale, nes dalis komandos žaidėjų išvyko į Kaune vykstantį "Žalgirio" krepšinio turnyrą, tad kaip su šešiais žaidėjais, manu pasirodėme labai gerai."

Naudingiausi žaidėjai:

Birštono gimnazija: Mantas Čepulionis – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Arnas Deltuva – 22 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Štangvaltas – 4 tšk. (11 atk. kam.)

Vilkijos gimnazija: Lukas Mančiunskas – 37 tšk. (21 atk. kam.), Tomas Vaičiulis – 25 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Gytis Vyšniauskas – 24 tšk. (18 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazija“ sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 06 d., antradienis, 15:34 val.)„Birštono gimnazija“ ir toliau triuškinama ‒ „Žiežmarių gimnazija“ svečiuose nugalėjo varžovus 54 taškų skirtumu (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)„Birštono gimnazijos“ košmaras tęsiasi- pralaimėta ir „Žiežmarių gimnazijai“. (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Vilkijos gimnazija“ jau pirmame kėlinuke sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 17:44 val.)„Vilkijos gimnazija“ nepasigailėjo „Žiežmarių gimnazijos“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 18:28 val.)Vilkijos gimnazija nepasigailėjo svečių iš Žiežmarių (2014 balandžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)Vilkijos gimnazija be gailesčio sutriuškino svečius iš Lazdijų (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:29 val.)Grupės lyderių kovoje stipresni buvo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklos krepšininkai (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 15:55 val.)Vilkijos gimnazistai įveikė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivius (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:09 val.)Birštono gimnazija toliau klumpa ‒ šį kartą lengvu grobiu tapo Šv. Pranciškaus mokyklai su J. Furmanavičiaus keturgubu dubliu priešakyje (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:03 val.)