Vilkijos gimnazija vs Birštono gimnazija (89:55)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 15:00 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

„Vilkijos gimnazija“ jau pirmame kėlinuke sutriuškino „Birštono gimnaziją“

2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 17:44 val., peržiūros: 1118

Pirmadienį, gegužės 12 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Basketnews.lt 2014" taurės 10-12 klasių rungtynės tarp vietos Vilkijos ir svečių Birštono gimnazijų. Nors pirmosiomis minutėmis svečiai dar priešinosi, tačiau netrukus aikštės šeimininkai pradėjo įspūdingą spurtą ir jau pirmame kėlinuke įrodė, kad laimės šias rungtynes. Vėliau "Vilkijos gimnazija" tik įrodinėjo, jog yra visa galva pranašesni ir didino skirtumą tarp komandų, tačiau ketvirtame kėlinuke birštoniečiai pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą. 89:55 (32:8, 26:10, 21:13, 10:24).

Pačioje susitikimo pradžioje svečiai dar buvo išsiveržę į priekį, tačiau netrukus aikštės šeimininkai pelnė kelis taškus iš eilės ir įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau "Birštono gimnazijai dar pavyko kiek sumažinti atsilikimą, bet tai buvo trumpalaikis reiškinys, nes tuoj pat "Vilkijos gimnazijos" krepšininkai atsakė spurtu net 18:0, kuris truko iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos ir padidino skirtumą tarp komandų iki 24-ių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai ir toliau tęsė pradėtą spurtą bei pelnę dar dešimt taškų be varžovo atsako, padidino savo persvarą iki 34-ių taškų. Į tai svečių žaidėjai sugebėjo atsakyti vos viena rezultatyviai pasibaigusia ataka, po kurios sekė dar keletas šeimininkų ekipos sėkmingų išpuolių. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos žaidimas tarp komandų kiek išsilygino, bet skirtumas tarp jų vistiek išliko triuškinantis. 58:18.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų veiksmuose buvo galima įžvelgti ryškų atsipalaidavimą, todėl trečiojo ketvirčio pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, įpusėjus kėlinukui, taiklių baudos metimų dėka "Vilkijos gimnazijai" pavyko dar labiau padidinti skirtumą tarp komandų, tačiau svečių krepšininkai kartas nuo karto sugebėdavo įridenti kamuolį į krepšį. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje šeimininkai išleido mažiau pasireikšti gaunančius krepšininkus, o tuo puikiai pasinaudoję birštoniečiai surengė spurtą 0:15 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki 34-ių taškų. Nors spurtas ir buvo gana rezultatyvus, tačiau jis didelės reikšmės neturėjo, nes aikštės šeimininkai išlaikė solidžią persvarą bei pergalę savo rankose. 89:55.

Vilkijos gimnazija: Žygintas Karalius – 22 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Tomas Vyšniauskas – 10 tšk., Paulius Pustelninkas – 10 tšk.

Birštono gimnazija: Mantas Čepulionis – 20 tšk., Jonas Štangvaltas – 11 tšk., Kristupas Matuzonis – 7 tšk. (13 atk. kam.)

Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazija“ sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 06 d., antradienis, 15:34 val.)„Vilkijos gimnazija“ nepasigailėjo „Žiežmarių gimnazijos“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 18:28 val.)Vilkijos gimnazija be gailesčio sutriuškino svečius iš Lazdijų (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:29 val.)Vilkijos gimnazistai įveikė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivius (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:09 val.)Vilkijos gimnazija nepasigailėjo svečių iš Žiežmarių (2014 balandžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurėje, triuškinama „Vilkijos gimnazijos“ pergalė (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 15:49 val.)Eilinis puikus J.Furmanavičiaus pasirodymas atnešė pergalę „Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai“ (2014 gegužės 19 d., pirmadienis, 18:15 val.)„Birštono gimnazijos“ košmaras tęsiasi- pralaimėta ir „Žiežmarių gimnazijai“. (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Birštono gimnazija“ ir toliau triuškinama ‒ „Žiežmarių gimnazija“ svečiuose nugalėjo varžovus 54 taškų skirtumu (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)Birštono gimnazija toliau klumpa ‒ šį kartą lengvu grobiu tapo Šv. Pranciškaus mokyklai su J. Furmanavičiaus keturgubu dubliu priešakyje (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:03 val.)