Žiežmarių gimnazija vs Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija (61:95)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 14 d., Pirmadienis, 13:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

„Basketnews.lt 2014“ taurės varžybose ‒ įtikinama Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos pergalė

2014 balandžio 14 d., Pirmadienis, 16:50 val., peržiūros: 1542

Pirmadinį, Balandžio 14 dieną, Žiežmarių gimnazijoje įvyko „Basketnews.lt 2014“ taurės 10–12 klasių grupės varžybos tarp aikštelės šeimininkų Žiežmarių gimnazijos ir Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos. Pergalę rezultatu 95-61 iškovojo svečiai iš Lazdijų.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos krepšininkai, kurie jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklę persvarą, 16-6. Įpatingai nesėkmingai šios rungtynės susiklostė Lazdijų komandos žaidėjui M.Čėsnai, kuris jau pirmosiomis minutėmis buvo priverstas palikti aikštelę dėl čiurnos patempimo. Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos krepšininkai pirmajame kėlinuke toliau tesė įspūdingą pasirodymą ir susikrovė 18 taškų persvarą, 30-12.

Antrajame kėlinuke Žiežmarių gimnazijos krepšininkai pradėjo aktyviau ir agresyviau žaisti abiejose aikštelės pusėse. Kėlinuko viduryje komandas skyrė 12 taškų, 29-41. Tačiau sėkmingiau paskutiniąją atkarpą sužaidę Lazdijų krepšininkai atstatę po pirmojo kėlinuko susikrautą 18 taškų pranašumą, 49-31.

Po didžiosios pertraukos Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos krepšininkai galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir padidino skirtumą iki 31 taško žymos, 71-40. Ketvirtajame kėlinuke abi komandos mažai dėmesio skyrė gynybai ir skubėjo rinkti taškus. Vis dėlto, taškų lenktynėse nenugalimi ir toliau buvo Lazdijų krepšininkai, kurie laimėjo ir ketvirtąjį kėlinuką rezultatu 24-21, o galutinis rezultatas užfiksavo triuškinančią Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos pergalę rezultatu 95-61. Pastarieji įsirašė pirmąją pergalę „Basketnews.lt 2014“ taurės varžybose. Tuo tarpu Žiežmarių gimnazijos krepšininkai kolkas lieka be pergalių.

Žiežmarių gimnazijos treneris K.Levulis po rungtynių nebuvo nusivylės savo auklėtinių žaidimu. Treneris prisiminė senus Žiežmarių krepšinio laikus, bei pasidžiaugė už turnyro organizavimą: "Komanda sužaidė pagal savo galimybes. Neturime tikrų 4-5 numerių žaidėjų, kurie sėkmingai grumtųsi po krepšiais, tačiau kovojame su tais žaidėjais kuriuos turime. Kažkada Žiežmarių komanda Lietuvoje buvo antra pagal pajėgumą. Džiugu kad vyksta tokie turnyrai, bei skatina jaunimą žaisti krepšinį. Ne pirmus metus dalyvaujame panašiame turnyre."

Po rungtynių Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos treneris M.Malinauskas buvo paklaustas ar tikėjosi tokios mačo eigos:

"Žiūrėjome tik rezultatus įvykusių varžybų su Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, kuriose Žiežmarių komanda pralaimėjo 35 taškų skirtumu, tuo tarpu mes nusileidome tik 10 taškų. Džiugu kad komanda išėjo susikaupusi ir nusiteikusi bei pelnytai iškovojo pergalę."

Rezultatyviausi žaidėjai:

Žiežmarių gimnazija: Modestas Vaiciukevičius – 26 tšk. (13 atk. kam., 10 išpr. praž.), Lukas Jurkevičius – 14 tšk., Rokas Žalys – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija: Arminas Bučinskas – 33 tšk. (10 išpr. praž.), Dovydas Zdančius – 23 tšk., Aurimas Ditkevičius – 16 tšk. (5 perimt. kam.)

Į „Basketnews.lt“ mažosios taurės finalą po atkaklios rungtynių pabaigos kiek netikėtai žengė „Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 13:42 val.)Net 53 Armino Bučinsko taškai atnešė Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazijai“ mažosios taurės aukso medalius (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:56 val.)Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazija“ sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 06 d., antradienis, 15:34 val.)Vilkijos gimnazistai įveikė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivius (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:09 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, puikiai sužaidusi pirmąjį kėlinį, nugalėjo Lazdijų M. Gustaičio gimnaziją. (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:08 val.)„Vilkijos gimnazija“ nepasigailėjo „Žiežmarių gimnazijos“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 18:28 val.)Kauno „Šv. Pranciškaus“ mokykla palaužė svečius iš Lazdijų (2014 gegužės 13 d., antradienis, 19:13 val.)„Birštono gimnazijos“ košmaras tęsiasi- pralaimėta ir „Žiežmarių gimnazijai“. (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)Vilkijos gimnazija be gailesčio sutriuškino svečius iš Lazdijų (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:29 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla Žiežmariuose pasipriešinimo nesulaukė (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:43 val.)