Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Pasvalio Petro Vileišio gimnazija (89:81)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 06 d., Antradienis, 13:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vos išsaugojo pergalę savo rankose

2014 gegužės 06 d., Antradienis, 16:27 val., peržiūros: 1145

Gegužės 6 dieną, 13.00 val., Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje, susitiko „Basketnews.lt 2014“ taurės komandos Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (šeimininkai) ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazija (svečiai). Nors beveik viso susitikimo metu priekyje buvo šeimininkai, kurie vienu metu pirmavo net 16 taškų skirtumu, tačiau svečiai iš Pasvalio nepalūžo ir ketvirtojo kėlinuko metu sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Vistik šeimininkai atsibudo pačiu laiku, paskutinėmis minutėmis jiems vėl pavyko nutolti, bei laimėti rungtynes rezultatu 89:81.

Rungtynes labai galingai pradėjo šeimininkai, kurie ilgą laiką laikė sukaustę varžovų puolimą, bei pasiekė nedidelį pranašumą. Vistik Pasvalio Petro Vileišio gimnazistams pavyko atsitiesti ir rezultatas vėl tapo lygus. Tačiau tik trumpam. Netrukus šeimininkai dar kartą spurtavo ir žaibiškai nutolo. Jau pirmojo kėlinuko metu skirtumas pasiekė 10 taškų ribą. Užtikrintai pirmaujant Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijai, žaidimas tapo lygesnis, dabar komandos jau žaidė taškas į tašką, abi komandos pasiaukojamai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, žaidėjai gana greitai rinkosi pražangas. O prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkams pavyko dar kiek padidinti savo pranašumą 45:33.

Antroje rungtynių dalyje Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijai pavyko pasiekti rekordinį – 16 taškų pranašumą. Didžiulis skirtumas atsiliepė žaidėjų nusiteikimui ir komanda tarsi patikėjo pergale. Tačiau svečiai nenuleido rankų ir ėmė artėti. Skirtumas tirpo, o šeimininkų problemos tik didėjo, komanda labai dažnai klydo, dėl pražangų limito aikštelę paliko K.Jonikavičius ir ketvirtojo kėlinuko metu intriga sugrįžo. Nors svečių gretos taip pat išretėjo, bet kovingumas niekur nedingo ir komandai pagaliau pavyko netik išlyginti rezultatą, bet net ir pasiekti nedidelį pranašumą. Likus žaisti 5 minutes viskas prasidėjo iš naujo. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija atsibudo pačiu laiku, šeimininkams pavyko įrodyti, jog ilgą laiką pirmavo pelnytai ir netrukus skirtumas vėl ėmė augti jų naudai. Galingai finišavę šeimininkai laimėjo susitikimą rezultatu 89:81.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija: Julius Abrutis – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Šumskis – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arvydas Augustinas Ivanauskas – 13 tšk., Karolis Kursevičius – 12 tšk. (12 atk. kam.), Lukas Aleksiūnas – 12 tšk.

Pasvalio Petro Vileišio gimnazija: Robertas Jasilionis – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Kirkila – 15 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Žygimantas Gudas – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Arnas Vačikauskas – 13 tšk.

Molėtų gimnazija iškovojo pergalę Kaišiadoryse (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 18:54 val.)Nors ir iššvaistė solidų pranašumą, tačiau pergalę savo rankose išsaugojo Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ bei pasidabino bronzos medaliais (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:46 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija apgynė namų sienas (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:09 val.)Pasvalio P. Veileišio gimnazija vs Molėtų gimnazija (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:33 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos debiutas paženklintas pergale po pratęsimo prieš Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 17:14 val.)Kėdainių "Atžalyno" gimnazijos atstovo L. Danieliaus „koncertas“ Pasvalyje bei pelnyti 52 taškai (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:00 val.)Basketnews.lt turnyre puikus Deivido Grigėno pasirodymas atnešė pergalę kupiškiečiams (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 14:00 val.)Molėtų gimnazija įveikė Pasvalio P.Vileišio gimnazijos atstovus (2014 balandžio 08 d., antradienis, 20:14 val.)Gražių epizodų nestokojusiame susitikime pergalę iškovojo Kupiškio „Lauryno Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 17:46 val.) „Amerikietiškieji kalneliai“ Pasvalyje Basketnews.lt taurė (2014 balandžio 15 d., antradienis, 11:41 val.)