Žiežmarių gimnazija vs Vilkijos gimnazija (61:97)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 28 d., Pirmadienis, 15:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

„Vilkijos gimnazija“ nepasigailėjo „Žiežmarių gimnazijos“

2014 balandžio 28 d., Pirmadienis, 18:28 val., peržiūros: 1087

Pirmadienį, balandžio 28 dieną, Žiežmarių gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Basketnews.lt" 2014" taurės 10-12 klasių rungtynės tarp vietos "Žiežmarių gimnazijos" ir svečių "Vilkijos Gimnazijos" ekipų. Pirmame kėlinuke šeimininkai dar šiek tiek laikėsi, tačiau jau antrame kėlinuke galinga svečių ekipos puolimo mašina tiesiog nušlavė aikštės šeimininkus, todėl prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 27 taškai. Po pertraukos ir toliau sėkmingiau žaidę "Vilkijos gimnazijos" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 61:97 (16:21, 6:28, 17:24, 22:24).

Rungtynių pradžioje komandos dar žaidė apylygiai ir žaidimas klostėsi panašiai, tačiau įpusėjus kėlinukui svečių krepšininkai galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir surengę kelis rezultatyvius išpuolius atitrūko nuo varžovų. Vis tik šiems dar pavyko sumažinti atsilikimą iki penkių taškų, tačiau tuo ilgai džiaugtis žiežmariečiams neteko, nes jau nuo pat antrojo kėlinuko pradžios "Vilkijos gimnazija" surengė spurtą net 0:16 ir padidino skirtumą tarp komandų iki 21-o taško. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios svečių krepšininkai ir toliau rinko taškus trumpomis bei rezultatyviomis atkarpomis, kai, tuo tarpu, "Žiežmarių gimnazijos" žaidėjai atsakydavo tik pavieniais taikliais metimais. To pasekoje po dviejų kėlinukų skirtumas tarp komandų siekė 27-is taškus. 22:49.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų puolimas kiek atsigavo, tačiau tikėtiną, kad tai lėmė varžovų atsipalaidavimas. Trečiojo kėlinuko pradžioje "Žiežmarių gimnazijai" buvo pavykę kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau neilgam, nes netrukus svečiai vėl paspaudė varžovus ir susigrąžino turėtą persvarą. Ketvirčio pabaigoje jau įprastai gerai rungtyniavę "Vilkijos gimnazijos" žaidėjai spurtavo ir dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, kuris siekė jau 34-is taškus. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, tačiau aikštės šeimininkai nesiruošė lengvai pasiduoti ir toliau bandė rinkti taškus, kas jiems šiame kėlinuke gana neblogai sekėsi, tačiau tai jokių vaisių neatnešė. "Vilkijos gimnazijos" krepšininkai turėjo vienintelį tikslą pelnyti šimtą taškų, tačiau nepaisant to, kad jiems nepavyko, pergale vistiek džiaugėsi "Vilkijos" žaidėjai. 61:97.

Žiežmarių gimnazija: Lukas Jurkevičius – 25 tšk. (9 išpr. praž.), Modestas Vaiciukevičius – 11 tšk., Rokas Žalys – 8 tšk. (6 išpr. praž.)

Vilkijos gimnazija: Tomas Vaičiulis – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Gytis Vyšniauskas – 25 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), R. Vaičiunas – 18 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Pustelninkas – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Vyšniauskas – 10 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

Vilkijos gimnazija nepasigailėjo svečių iš Žiežmarių (2014 balandžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)„Birštono gimnazijos“ košmaras tęsiasi- pralaimėta ir „Žiežmarių gimnazijai“. (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Vilkijos gimnazija“ jau pirmame kėlinuke sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 17:44 val.)„Birštono gimnazija“ ir toliau triuškinama ‒ „Žiežmarių gimnazija“ svečiuose nugalėjo varžovus 54 taškų skirtumu (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)Vilkijos gimnazistai įveikė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivius (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:09 val.)Vilkijos gimnazija be gailesčio sutriuškino svečius iš Lazdijų (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:29 val.)Eilinis puikus J.Furmanavičiaus pasirodymas atnešė pergalę „Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai“ (2014 gegužės 19 d., pirmadienis, 18:15 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurės varžybose ‒ įtikinama Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos pergalė (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:50 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurėje, triuškinama „Vilkijos gimnazijos“ pergalė (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 15:49 val.)Žiežmarių gimnazija atsirevanšavo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 15:22 val.)