Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (76:85)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 22 d., Antradienis, 14:30 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Gražių epizodų nestokojusiame susitikime pergalę iškovojo Kupiškio „Lauryno Stuokos ‒ Gucevičiaus gimnazija“

2014 balandžio 22 d., Antradienis, 17:46 val., peržiūros: 1346

Antradienį, balandžio 22 dieną, Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Basketnews.lt 2014" taurės 10-12 klasių rungtynės, tarp vietos Kaišiadorių "A.Brazausko gimnazijos" ir svečių Kupiškio "Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos" ekipų. Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, tačiau antrą kėlinuką sėkmingai sužaidę aikštės šeimininkai prieš pertrauką įgijo aštuonių taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkų puolimas pastebimai pagerėjo, kas ir leido jiems perimti iniciatyvą į savo rankas. Paskutinėje rungtynių dalyje didelių stebuklų neįvyko ir pergale džiaugėsi kupiškiečiai. 76:85 (18:20, 27:17, 16:30, 15:18).

Rungtynių pradžioje į priekį šiek tiek pabėgo svečių krepšininkai, tačiau aikštės šeimininkai nesiruošė stovėti vietoje ir netrukus pelnę šešis taškus iš eilės sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau kupiškiečiai dar šiek tiek atitrūko, bet neilgam, nes netrukus sekė kaišiadoriečių spurtas 8:0, leidęs jiems persverti rezultatą savo naudai. Vis tik kėlinuko pabaigą geriau bei gražiau sužaidę svečiai susigrąžino pranašumą į savo rankas. 18:20.

Antrasis ketvirtis prasidėjo rezultatyviu aikštės šeimininkų žaidimu, kurio dėka rezultatas buvo išlygintas, o dar šiek tiek vėliau ir persvertas. Įpusėjus antram kėlinukui Kaišiadorių "Algirdo Brazausko gimnazija" buvo įgijusi aštuonių taškų pranašumą, tačiau kupiškiečiams pavyko savo deficitą šiek tiek sušvelninti. Vis tik pabaigoje ir toliau sėkmingai puolime rungtyniavę aikštės šeimininkai sugebėjo išlaikyti aštuonių taškų persvarą. 45:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai iškart spurtavo 2:8 ir sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Į tai šeimininkai atsakė vos vienu rezultatyviu išpuoliu, po kurio sekė dar penki iš eilės kupiškiečių taškai, leidę jiems perimti iniciatyvą į savo rankas. Vėliau Kupiškio "Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija" ir toliau sėkmingai rungtyniavo puolime bei rinko taškus, ko pasekoje prieš lemiamą ketvirtį įgijo šešių taškų pranašumą. 61:67.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje užtikrintai žaidę svečių krepšininkai dar labiau atitrūko nuo varžovų įgydami jau trylikos taškų persvarą. Kiek vėliau kaišiadoriečiai dar bandė griebtis šiaudo ir surinkę septynis taškus iš eilės bei sumažinę atsilikimą iki šešių taškų pradėjo prasiženginėti. Tai jiems naudos neatnešė, nes didžiąją dalį baudos metimų pataikę kupiškiečiai užtikrintai užbaigė rungtynes bei iškovojo pergalę rezultatu 76:85.

Kaišiadorių "Algirdo Brazausko gimnazija": Karolis Kursevičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Kastytis Jonikavičius – 19 tšk. (16 atk. kam.), Martynas Šumskis – 16 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Bauras – 13 tšk.

Kupiškio "Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija": Deividas Grigėnas – 38 tšk. (7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Ernestas Umbra – 26 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Radzevičius – 11 tšk. (16 atk. kam.)

Po pergalės nugalėtojų ekipos trenerė Irena Grinienė kalbėjo: "Manau, kad pergalę iškovoti padėjo komandinis žaidimas. Taip pat ir ūgis, nors ir kaišiadoriečiai nėra žemi. O šiaip mes buvome tikra komanda, tik, gaila, kad atsarginių žaidėjų suolelis trumpas. Gal galėjo būti ir kitaip, jeigu ne šventės ir didelė pertrauka. Šiaip matysime, tai tikrai yra stipri komanda, kovojanti, todėl neaišku, kaip bus namuose, nors, žinoma, sieksime tik pergalės".

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija išsivežė pergalę iš Kėdainių (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:28 val.)Nors ir iššvaistė solidų pranašumą, tačiau pergalę savo rankose išsaugojo Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ bei pasidabino bronzos medaliais (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:46 val.)Sunkioje kovoje Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija nugalėjusi kauniečius žengė į Basketnews.lt Didžiosios taurės finalą (2014 birželio 12 d., ketvirtadienis, 13:04 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vos išsaugojo pergalę savo rankose (2014 gegužės 06 d., antradienis, 16:27 val.)Molėtų gimnazija iškovojo pergalę Kaišiadoryse (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 18:54 val.)Basketnews.lt turnyre puikus Deivido Grigėno pasirodymas atnešė pergalę kupiškiečiams (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 14:00 val.)"Basketnews.lt" 2014 metų Didžiosios taurės turnyro savininkė Palangos senoji gimnazija (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 14:44 val.)Basketnews.lt taurės turnyre kupiškiečiai įveikė pasvaliečius (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 15:06 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė svečius iš Kaišiadorių (2014 gegužės 13 d., antradienis, 15:59 val.) „Amerikietiškieji kalneliai“ Pasvalyje Basketnews.lt taurė (2014 balandžio 15 d., antradienis, 11:41 val.)