Žiežmarių gimnazija vs Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (64:75)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 kovo 19 d., Antradienis, 15:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

Startavo ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurė, pirmąją pergalę įsirašė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

2013 kovo 19 d., Antradienis, 19:28 val., peržiūros: 3130

Šiandien, kovo 19d., Žiežmarių gimnazijos sporto salėje prasidėjo ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurė. Svečius iš Kaišiadorių priėmė Žiežmarių gimnazijos ekipa. Nuo pat pirmųjų minučių vyko kova. Nei vienai ekipai nepavyko iškart atitrūkti. Beveik visą susitikimą šiek tiek priekyje žengė Žiežmarių gimnazijos ekipa. Po trijų ketvirčių priekyje buvo šeimininkai šešiais taškais (57-51). Lemiamame ketvirtyje Kaišiadoriškiai pademonstravo brandesnį krepšinį, privertė šeimininkus klysti aikštės viduryje, o paskutinėmis minutėmis Žiežmarių gimnazijos klaidų gausa palaidojo viltis laimėti šį susitikimą. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija įsirašė pirmąją pergalę rezultatu 64-75.

Susitikimas prasidėjo keturiais iš eilės svečių taškais (0-4), šeimininkai iškart atsakė penkiais ir persvėrė rezultatą savo naudai (5-4). Abi ekipos demonstravo greitą ir atkaklų krepšinį. Visą pirmąjį ketvirtį pirmaujanti ekipa nuolatos keitėsi, bet nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti daugiau nei keturiais taškais. Ketvirčio pabaigoje ekipas skyrė vos vienas taškas ( 22-21). Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos žaidėjas V.Bauras galėjo persverti rezultatą savo naudai, bet jo abu baudų metimai skriejo pro šalį. 22-21

Antrasis ketvirtis nesiskyrė nuo pirmojo. Abi ekipos žengė koja kojon. Didžiausia šešių taškų persvara buvo ketvirčio pabaigoje kuomet šeimininkų ekipa buvo priekyje (38-32), bet svečiai vedami M.Šumskio sušvelnino skirtumą iki vieno taško (38-37). Paskutinėmis sekundėmis R.Žalio tritaškis metimas padidino šeimininkų persvarą iki keturių taškų 41-37.

Antrą susitikimo pusę geriau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri sužaidė atkarpą 6-2 ( 47-39). Nepraėjus nei porai minučių svečiai vėl savo deficitą sumažino iki trijų taškų (52-49). Ketvirčio pabaigoje svečiams metimai nekrito, o savo varžovus stabdė pražangomis ir po trijų kėlinių priekyje buvo Žiežmarių gimnazijos ekipa 57-51.

Ketvirtą ketvirtį svečių ekipa iškart pradėjo spurtu 7-0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (57-58). Šeimininkams pavyko pristabdyti svečių puolimą ir susigrąžinti savo minimalią persvarą (59-58), bet jos išlaikyti nepavyko. Po keturių iš eilės svečių taškų skirtumas išaugo iki trijų taškų Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos naudai ( 59-62). Antroje kėlinio pusėje po T.Gervicko dvitaškio metimo rezultatas tapo lygus (62-62). Svečiai pradėjo spausti savo varžovus gynyboje ir žiežmariškiai pradėjo klysti aikštės viduryje, to pasekoje kaišiadoriškiai greitomis kontraatakomis rinko lengvus taškus. Susitikimą vienuolikos taškų skirtumu laimėjo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija 64-75.

Po susitikimo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos žaidėjas L.Aleksiūnas sakė: „ Varžybos iš tiesų buvo geros, pradžioje sunkiai sekėsi, bet paskui sugebėjome nugalėti. Antroje rungtynių pusėje pradėjome geriau gintis ir padarėm ką reikia.“ Paklaustas, kokie šiemet komandai keliami tikslai, žaidėjas atsakė: „ Tikslai, žinoma, keliami patys aukščiausi, pernai buvome treti, šiemet norisi pasirodyti dar geriau.“

Žiežmarių gimnazijos gretose išsiskyrė: T.Gervickas ( 27 tšk. 11 atk.k.) R.Žalys ( 8 tšk.) L.Jurkevičius ( 7 tšk.)

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją į pergalę vedė: M.Šumskis ( 30 tšk. 11 atk.k. 10 išpr.p.) K.Jonikavičius ( 17 tšk.) J.Abrutis ( 9 tšk.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

smaragdukas2013 kovo 23 d., 07:43 val.

Šaunuoliai

Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas lėmė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 20:42 val.)''Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija'' mažosios taurės finale (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:25 val.)Raseinių "Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" ketvirtajame kėlinyje galutinai palaužė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 19:02 val.)''Vilkijos Gimnazija'' po atkaklios kovos įveikė ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija'' (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 19:27 val.)Tik pratęsimas sugebėjo išaiškinti "Basketnews.lt" Mažosios taurės čempionus (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)Vilkijos gimnazija išplėšė pergalę Kaišiadoryse (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:42 val.)"Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 29 d., penktadienis, 14:45 val.)''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija'' lengvai nugalėjo ''Žiežmarių Gimnazija'' (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Kaišiadorių ir Raseinių trileryje triumfavo šeimininkų ekipa (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)Vilkijos gimnazija išvargo pergalę Žiežmariuose (2013 balandžio 09 d., antradienis, 19:04 val.)