Kauno Santaros gimnazija – VU partnerė vs Druskininkų "Ryto" gimnazija (48:64)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 gegužės 03 d., Penktadienis, 13:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Druskininkų Ryto Gimnazija'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė''

2013 gegužės 03 d., Penktadienis, 16:10 val., peržiūros: 1704

Šiandien, gegužės 3d., ''Kauno Saulės gimnazijos'' sporto salėje įvyko KKL ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurės susitikimas tarp ''Kauno Saulės Gimnazijos'' (šeimininkai) ir ''Druskininkų Ryto Gimnazijos'' (svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios savojo žaidimo niekaip nerado ''Santaros Gimnazija''. Nekrito tritaškiai metimai, nemažai klaidų aikštės viduryje ir po dviejų kėlinių svečiai priekyje buvo jau 7 taškų skirtumu 31:38. Antroje susitikimo pusėje ''Druskininkų Ryto Gimnazija'' užtikrintai rungtyniaudami susikrovė 16 taškų pranašumą, kurį išlaikę iki finalinės sirenos iškovojo lengvą pergalę rezultatu 48:64.

Pirmasis kėlinys prasidėjo ''Druskininkų Ryto Gimnazijos'' spurtu 6:0, po minutės pertraukėlės ''Kauno Santaros Gimnazija'' atsakė 5 taškais iš eilės ir sumažino rezultatą iki minimumo (5:6). Toliau ekipos žaidė apylygiai. Likus žaisti 2 minutes kėlinyje rezultatu (9:10) minimaliai priekyje buvo ''Druskininkų Ryto Gimnazija'', kuri surengė sausą atkarpą 7:0 ir padidino skirtumą tarp ekipų iki 8 taškų ribos, pačiame kėlinio gale ''Kauno Santaros Gimnazija'' atsakė taikliu dvitaškiu ir sumažino skirtumą iki 6 taškų. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 11:17 priekyje buvo ''Druskininkų Ryto Gimnazija''.

Antrasis kėlinys, kaip ir pirmasis prasidėjo svečių ekipos spurtu tik šį kartą beveik dvigubai didesniu 10:0, po kurio skirtumas tarp ekipų išaugo iki 16 taškų (11:27). Kiek vėliau susikaupę šeimininkai pelnė 4 taškus be atsako ir aptirpdė pranašumą iki 12 taškų (15:27). Įpusėjus kėliniui rezultatu (17:34) jau 17 taškų skirtumu pirmavo ''Druskininkų Ryto Gimnazija''. Likusią kėlinio dalį ''Kauno Santaros Gimnazija'' susikaupė ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų. Po dviejų sužaistų kėlinių rezultatu 31:38 pirmavo ''Druskininkų Ryto Gimnazija''.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo dar vienu sėkmingu spurtu 9:0 ir padidino pranašumą iki jau turėtos 16 taškų persvaros (31:47). ''Kauno Santaros Gimnazijai'' sunkiai sekėsi rinkti taškus, o netaiklūs metimai ir prarasti kamuoliai kainavo dar 4 taškus (31:51). Kėlinuko pabaigoje šeši iš eilės ''Kauno Santaros Gimnazijos'' žaidėjo V.Mitalausko taškai sumažino skirtumą iki 14 taškų, bet svečiai paskutinę kėlinio ataką pataikę dvitaškį metimą atstatė jau turėtą 16 taškų pranašumą 37:53.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Paskutinį ketvirtį ekipos sužaidė lygiai. ''Kauno Santaros Gimnazijos'' gretose geriausiai atrodė J.Medekšas pelnyti 6 taškai, o ''Druskininkų Ryto Gimnazijos'' ekipoje V.Vosylius taip pat 6 pelnyti taškai. Rungtynes rezultatu 48:64 lengvai laimėjo ''Druskininkų Ryto Gimnazija''.

''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' : V.Mitalauskas (18 tšk. 11 atk.kam.) , J.Medekšas (14 tšk.) , M.Litvinavičius (6 tšk.)

''Druskininkų Ryto Gimnazija'' : L.Radzvilavičius (17 tšk. 10 atk.kam.) , V.Vosylius (14 tšk. 3 rez.perd. 3 per.kam.) , E.Kraunelis (11 tšk. 6 per.kam.)

''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' po atkaklios kovos palaužė ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 17:06 val.)Kauno Aleksandro Puškino gimnazija įveikė Kauno ''Santaros'' gimnazija - VU partnerę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:01 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje (2013 kovo 22 d., penktadienis, 16:50 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' (2013 balandžio 09 d., antradienis, 21:37 val.)Druskininkų ''Ryto'' gimnazija išsivežė pergalę iš Kauno (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 18:49 val.)Kauno "Santaros gimnazija - VU partnerė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 02 d., antradienis, 15:13 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys "Druskininkų "Ryto" gimnazijai" leido pasiekti lengvą pergalę (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 17:19 val.)Po nervingų rungtynių "Vilkijos" gimnazija išsaugojo pergalę (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 21:05 val.)Po įnirtingos kovos Lazdijų Motiejaus Gustaičio krepšininkai palaužė varžovus iš Druskininkų „Ryto“ gimnazijos (2013 balandžio 09 d., antradienis, 17:23 val.)Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" paleido pergalę iš savo rankų (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 16:30 val.)