Kauno Santaros gimnazija – VU partnerė vs Kauno Dainavos vidurinė mokykla (84:58)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 kovo 22 d., Penktadienis, 13:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje

2013 kovo 22 d., Penktadienis, 16:50 val., peržiūros: 1806

Kovo 22d., Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko ''Basketnews'' taurės rungtynės, tarp šeimininkų ''Kauno Santarara – VU Partnerė'' ir svečių ''Kauno Dainavos Vidurinė Mokykla'' ekipų. Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai susikrovė solidų pranašumą, kurį bėgant rungtynių laikui vis labiau didino ir ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 84:58 (24:8, 18:12, 27:23, 15:15).

Pirmasis kėlinys prasidėjo ''Kauno Santaros Gimnazijos – VU Partnerės'' spurtu 10:0, po minutės pertraukėlės svečiai pelnė 2 taškus ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (10:2). Likusią kėlinio dalį ir toliau dominavo šeimininkai, kurie laimėjo per likusį laiką pelnė 14 taškų, o svečiai atsakė tik 6 taškais. Rezultatu 24:8 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo solidžią persvarą susikrovę ''Kauno Santaros Gimnazijos – VU Partnerės'' žaidėjai.

Antrasis kėlinys prasidėjo ''Kauno Dainavos Vidurinės Mokyklos'' sausa atkarpa 9:0, po kurios rezultatas ištirpo iki 7 taškų ribos (24:17). Kelias atakas ekipos žaidė taškas į taška, skirtumas išliko toks pats ir nei svečiams pavyko ji sumažinti, nei šeimininkams jo padidinti. Kėlinio pabaigoje sekė dar vienas įspūdingas šeimininkų spurtas 14:0, po kurio skirtumas išaugo iki 22 taškų ribos. Rezultatas po kėlinio 42:20.

Po ilgosios pertraukos ekipos trečiąjį kėlinį pradėjo labai rezultatyviai ir sužaidus penkias minutes rezultatu 54:34 priekyje tebuvo ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė''. Antroje kėlinio pusėje vyko panašus žaidimas, tačiau kiek geriau sekėsi šeimininkai kurie padidino pranašumą jau iki 26 taškų. Po trijų sužaistų kėlinukų rezultatu 69:43 triuškinamą persvarą turėjo ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė''.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Komandos šį ketvirtį sužaidė lygiai, pelnydamos po 15 taškų. Naudingiausiai ekipų gretose žaidė – J.Medekšas 4 taškai (Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'', o ''Kauno Dainavos Vidurinės Mokyklos'' gretose – G.Smolskas 6 taškai. Rezultatu 84:58 susitikimą lengvai laimėjo ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė''.

''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' : A.Būkšnys (19 tšk.) , J.Medekšas (18 tšk.) , S.Monkevičius (13 tšk.)

''Kauno Dainavos Vidurinė Mokykla'' : A.Borodinas , L.Gužys ir B.Mačiulaitis po (13 tšk.)

''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' (2013 balandžio 09 d., antradienis, 21:37 val.)Kauno "Santaros gimnazija - VU partnerė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 02 d., antradienis, 15:13 val.)Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą'' (2013 balandžio 02 d., antradienis, 16:04 val.)''Druskininkų Ryto Gimnazija'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 gegužės 03 d., penktadienis, 16:10 val.)''Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija'' mažosios taurės finale (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:25 val.)''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' po atkaklios kovos palaužė ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 17:06 val.)Kauno Aleksandro Puškino gimnazija įveikė Kauno ''Santaros'' gimnazija - VU partnerę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:01 val.)Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" paleido pergalę iš savo rankų (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 16:30 val.)Birštono gimnazija – "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės bronzininkai (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pasiekė nesunkią pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)