Kauno Dainavos vidurinė mokykla vs Kauno Santaros gimnazija – VU partnerė (58:69)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 13:50 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" paleido pergalę iš savo rankų

2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 16:30 val., peržiūros: 1669

Trečiadienį (04.03) Kauno Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Basketnews.lt" taurės 10-12 klasių rungtynės tarp vietos "Dainavos" mokyklos ir "Santaros gimnazijos – VU partnerės". Beveik visas rungtynes pirmavę aikštės šeimininkai susitikimo pabaigoje ėmė vis dažniau klysti, kuo puikiai pasinaudojo priešininkai ir išlygino rezultatą. Vėliau kova vyko taškas į tašką, tačiau rungtynių pabaigoje geriau sužaidė svečiai ir iškovojo pergalę – 58:69 (19:16, 15:16, 14:14, 10:23).

Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų tolimu metimu, į kurį svečiai atsakė šešiais taškais iš eilės, taip įgydami trijų taškų pranašumą. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių jas skyrė keturi taškai, tačiau netrukus dainaviečiai surengė spurtą 11:3 ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo keturių taškų pranašumą. "Santaros gimnazijos – VU partnerės" žaidėjai nepasimetė ir atsakė į tai keturiais taškais iš eilės ir rezultatą išlygino, tačiau pačioje kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar pataikė tritaškį metimą ir įgijo nedidelį pranašumą. 19:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos viena po kitos sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė penki iš eilės "Dainavos vidurinės mokyklos" taškai, suteikę jiems septynių taškų pranašumą. Vėliau svečių krepšininkai dar bandė atsitiesti, tačiau dar vienas taiklus šeimininkų tolimas metimas sugrąžino viską į vėžias. Pačioje pirmosios rungtynių pusės pabaigoje santariečiai dar sugebėjo surengti kelis sėkmingai pasibaigusius išpuolius ir sumažinti savo atsilikimą iki dviejų taškų. 34:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai rezultatą išlygino, tačiau netrukus sekė keturi iš eilės dainaviečių taškai, suteikę jiems keturių taškų pranašumą. Į tai svečių ekipos žaidėjas T.Mačiulis atsakė penkiais taškais be varžovų atsako ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Kiek vėliau "Santaros gimnazijos – VU partnerės" persvara išaugo iki trijų taškų, tačiau sėkmingai sužaidę kėlinuko pabaigą šeimininkai susigrąžino dviejų taškų pranašumą. 48:46.

Ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkai dar padidino savo pranašumą iki šešių taškų, tačiau netrukus svečiai pataikė tritaškį metimą ir braukė savo deficitą perpus. Toliau toks skirtumas tarp komandų išsilaikė pora minučių, kol galiausiai "Santaros gimnazija – VU partnerė" pasinaudojo varžovų klaidomis ir surengė spurtą 0:12 ir įgijo devynių taškų pranašumą. Rungtynių pabaigoje patys sau nemalonumų prisidarę dainaviečiai buvo nubausti technine ir diskvalifikacine pražangomis, kurios tik dar labiau įtvirtino svečių pergalę rezultatu 58:69.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Darius Mulvinskas sakė : " Vienareikšmiškai pergalę iškovoti padėjo gynyba. Pradžioje sunkiai sekėsi apsiginti, o to pasekoje ir užpulti. O kai apsigynėme ir pakeitėme gynybą iš "aikštės" į "zoną", aktyviai paspaudėm, tai ir padėjo užpulti bei sekėsi puolime. Vienu žodžiu mus išgelbėjo gynyba ".

Pralaimėtojų komandos treneris Karolis Abromavičius kalbėjo : " Pralaimėjimą visada lemia meistriškumo lygis – tie kas laimi, tai tų meistriškumo lygis būna didesnis. Apskritai kalbant, tai gal šiek tiek koją pakišo emocijos. Varžovų komanda buvo stipresnė tuo, kad jų fizinis pasirengimas, mano nuomone, buvo geresnis. Mums pradžioje sekėsi, o antroje rungtynių pusėje mes truputėlį pavargome. Tačiau buvo labai įdomios rungtynės, labai džiaugiuosi mūsų komandos žaidėjais, jie tikrai neblogai pasirodė. Rezultatas svyravo ir į tą, ir į tą pusę, todėl, manau, ir žiūrovams turėjo patikti, tik, aišku, pabaiga ne pati geriausia ir vaikinai truputėlį nesusivaldė. Aš manau, kad kitose rungtynėse jie labiau valdysis ".

Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" : Aid.Borodinas 24 (6 rez.perd.), N.Česnaitis 8, Aiv.Borodinas 6 taškai.

Kauno "Santaros gimnazija – VU partnerė" : J.Medekšas 19, T.Mačiulis 17, A.Bukšnys 14, S.Monkevičius 13 (13 atk.kam.) taškų.

Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pasiekė nesunkią pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)Po atkaklios kovos Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pateko į pusfinalį (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 16:26 val.)Lyg ant sparnų ketvirtame kėlinyje žaidusi "Dainavos vidurinė mokykla" iškovojo pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Santaros gimnazija - VU partnerė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 02 d., antradienis, 15:13 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje (2013 kovo 22 d., penktadienis, 16:50 val.)Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą'' (2013 balandžio 02 d., antradienis, 16:04 val.)Kauno Aleksandro Puškino gimnazija įveikė Kauno ''Santaros'' gimnazija - VU partnerę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:01 val.)''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' po atkaklios kovos palaužė ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 17:06 val.)Birštono gimnazija – "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės bronzininkai (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)