Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Kauno Dainavos vidurinė mokykla (94:71)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 gegužės 13 d., Pirmadienis, 15:30 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

''Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija'' mažosios taurės finale

2013 gegužės 13 d., Pirmadienis, 21:25 val., peržiūros: 1907

Šiandien, gegužės 13d., Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko KKL ''Basketnews.lt 2013'' taurės pusfinalis, kuriame susigrūmė šeimininkai Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtiniai ir Kauno Dainavos vidurinės mokyklos ekipa. Viso susitikimo metu vyko padrikas ir chaotiškas žaidimas. Po pirmojo ketvirčio priekyje buvo svečiai, bet antrojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir persverė rezultatą savo naudai. Antroje susitikimo pusėje svečiai iš Kauno ir toliau stengėsi neleisti atitrūkti kaišiadoriškiam, bet ketvirto ketvirčio pabaigoje šeimininkai įjungė penktą pavarą ir nurūko finalo link. Susitikimą laimėjo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija rezultatu 94-71.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo dviem šeimininkų taškais, o svečiai į tai atsakė keturiais. Aikštėje svečiai demonstravo kietą, fizine jėga paremtą krepšinį ir kaišiadoriečiams buvo sunku prasibrauti link varžovų krepšio. Kėlinio viduryje šeimininkų deficitas pasiekė penkis taškus (12-17). Antroje ketvirčio pusėje ir toliau abi ekipos rėmėsi pavieniais prasiveržimais ir po pirmojo ketvirčio priekyje buvo svečiai trimis taškais 21-24.

Antrajame ketvirtyje ir toliau priekyje žengė Kauno Dainavos vidurinė mokykla, kurios pranašumas išaugo iki septynių taškų (27-34). Antroje ketvirčio pusėje Dainavos puolimo mašina užstrigo. Šeimininkai ketvirtį užbaigė įspūdinga 19-0 atkarpa ir po dviejų kėlinių priekyje buvo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija rezultatu 46-34.

Po ilgosios pertraukos abiejų ekipų žaidėjai įgavę naujų jėgų ir toliau kibo vieni kitiems į atlapus. Ketvirčio pradžioje pasipylė greiti abiejų komandų taškai (55-42). Antroje ketvirčio pusėje svečiam pavyko savo deficitą sumažinti iki dešimties taškų (58-48). Ketvirčio pabaigoje abi ekipos apsikeitė tritaškiais metimais, bet paskutinė šeimininkų ekipa buvo sustabdyta pražanga ir savo pranašumą padidino iki dvylikos taškų 63-51.

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai nebuvo linkę lengvai paleisti pergalės iš rankų ir savo deficitą sumažino iki penkių taškų (68-63). Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai susigrąžino solidų dviženklį pranašumą (78-68). Nors dar buvo likę žaisti apie tris minutes, svečių ekipos žaidėjai nuleido rankas. Po netaiklių tritaškių metimų per daug nesivargino gryžti į gynybą, tuo tarpu šeimininkai greitomis atakomis didino savo pranašumą taip iškovodami pergalę, leidžiančią kovoti finale. Galutinis rezultatas 94-71.

Po susitikimo šeimininkų treneris D.Tamulevičius sakė: „Labai sunki pradžia buvo, nepasiruošę buvom jų tokiai kietai gynybai. Tikrai, nepagalvojom, jog jie gali taip gintis. Beje, čia buvo pirmos mūsų rungtynės, į kurias susirinko visi mūsų žaidėjai ir galėjom rungtynes pradėti pilnu startiniu penketu. Manau, jog varžovams šiandien labiau pakišo koją jų nuolatos taikytas greitas puolimas.“

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija: M.Šumskis ( 20 tšk. 17 atk.k. 8 išpr.p.) A.Aleksandravičius ( 19 tšk. 12 atk.k.) K.Jonikavičius ( 14 tšk. 6 išpr.p.)

Kauno Dainavos vidurinė mokykla: A.Borodinas ( 27 tšk.) N.Česnaitis ( 12 tšk.) B.Mačiulaitis ( 9 tšk.)

''Vilkijos Gimnazija'' po atkaklios kovos įveikė ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija'' (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 19:27 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas lėmė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 20:42 val.)Startavo ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurė, pirmąją pergalę įsirašė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (2013 kovo 19 d., antradienis, 19:28 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje (2013 kovo 22 d., penktadienis, 16:50 val.)Birštono gimnazija – "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės bronzininkai (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą'' (2013 balandžio 02 d., antradienis, 16:04 val.)Raseinių "Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" ketvirtajame kėlinyje galutinai palaužė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 19:02 val.)Tik pratęsimas sugebėjo išaiškinti "Basketnews.lt" Mažosios taurės čempionus (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)Kaišiadorių ir Raseinių trileryje triumfavo šeimininkų ekipa (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)Po atkaklios kovos Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pateko į pusfinalį (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 16:26 val.)