KAUNO GRŪDAI vs SOLUM GRINDYS (69:72)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 22 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Solum Grindys" šventė pergalę svečiuose

2012 vasario 22 d., Trečiadienis, 22:38 val., peržiūros: 2725

Trečiadienį (02.22), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Grūdai“ (šeimininkai) ir „Solum Grindys“ (svečiai) ekipos. Beveik visas rungtynes priekyje buvę svečių komandos krepšininkai šventė pergalę po sunkios kovos. Išsiaiškinti rungtynių nugalėtoją prireikė pratesimo. Rungtynių rezultatas – 69:72 (12:15, 17:18, 23:18, 11:12, 6:9).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo šeimininkų komandos krepšininkas J.Keršys. Jis šiame ketvirtyje vedė savo komandą į priekį pelnęs 9 taškus iš komandos 12 surinktų taškų šiame ketvirtyje. Tačiau jo gero žaidimo buvo mažai. Svečiai kėlinio pabaigą sužaidė geriau ir įgijo 3 taškų pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 12:15.

Antrą ketvirtį komandos pradėjo lygiu žaidimu, tiesa šeimininkai į kelias tiksliais savo varžovų atakas atsakydavo tritaškiais metimais. Šiame ketvirtyje jie pataikė net 5 tolimus metimus, 3 pridėjo M.Gilius, o J.Keršys 2. Svečius į priekį vedė A.Kilas šiame ketvirtyje surinkęs 10 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 29:33.

Šeimininkai trečią ketvirtį pradėjo 5 taškais be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tiesa svečiai iš karto atsakė spurtu 0:7 ir susigražino pranašumą. Vėliau šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir išlygino rezultatą, o kėliniui artėjant į pabaigą 5 iš eilės V. Pranskevičiaus taškai leido jiems persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po ketvirčio – 52:51.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 0:6 ir įgijo 5 taškų pranašumą. Į šį spurtą M.Gilius atsakė tritaškius ir sumažino atsilikimą. Likus žaisti pusę minutės taiklus T. Litinsko baudos metimas padidino svečių pranašumą iki 3 taškų, tačiau jau kitos atakos metu M.Gilius smeigė dar vieną tritaškį, kuris išlygino rezultatą. Svečiai dar turėjo laiko atlikti lemiamai atakai, tačiau M. Motiejačio metimas prasiveržus link krepšio buvo netikslus. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 63:63.

Pratesimą svečiai pradėjo 6 taškai be atsako. O šeimininkai padarė kelias klaidas, metė kelis skubotus metimus ir atrodė jog svečiai jau turi pergalę savo rankose. Tačiau šeimininkai lengvai nepasidavė, J.Keršys pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą. Likus žaisti 3 sekundes svečių komandos krepšininkas A.Šunskis metė du baudos metimus, pirmą pataikė, o antrą prametė. Atrodė, kad rungtynės jau baigtos, tačiau kažkuris iš svečių komandos žaidėjų į baudos aikštelę įžengė per anksti, taigi šeimininkai dar turėjo progą. Po minutės pertraukėlės jie nesugebėjo išsimesti kamuolio per 5 sekundes ir prarado galimybę išlyginti rezultatą. Rezultatas po rungtynių – 69:72.

Po rungtynių „Kauno Grūdai“ komandos žaidėjas, Juozas Keršys sakė: "Turbūt pralošėm, nes buvęs jų komandos žaidėjas žaidė pas mus. Iš tikrųjų, tai turbūt labai pralošėm lentą, nes jie kartojo ir kartojo metimus. Neturėjom šiandien aukštų žmonių, o dar va vienas žaidėjas traumą gavo. Šiandien jie stipresni buvo. “

„Solum Grindys“ komandos žaidėjas, Tadas Litinskas sakė: „Buvo geros rungtynės, bet neapsigynėm nuo jų trišakių, nors ir žinojom, kad pataiko. Su Gilium žaidžiam kiekvieną pirmadienį, Aš su juo žaidžiu jau nuo 10 metų. Žodžiu, žinom, kaip žaidžia, bet vis tiek neapsigynėm. Taip pat nepataikėm daug metimų iš po krepšio. Pergalę esame patenkinti, nes mes norime užimti 5 vietą grupėje. “

Šeimininkų komandoje pasižymėjo Juozas Keršys 24 tšk. Mindaugas Gilius 23 tšk.

Svečius į priekį vedė Martynas Motiejaitis 19 tšk. Arūnas Šunskis 16 tšk., Antanas Kilas 16 tšk.

"Solum grindys" iškovojo lengvą pergalę (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Solum grindys" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)"Solum Grindys" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:36 val.)"Solum Grindys" atsirevanšavo "Renversai" (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės pusfinalį (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Kauno Grūdai" įmetė daugiau už "Eigulinius" ir šventė pergalę (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Darbas" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:25 val.)"Topo Centras" nesunkiai iškovojo šeštąją pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Kauno Grūdai" neturėjo vargo su "Bresta" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:57 val.)