RENVERSA vs SPORTO MANIJA& VAILENDAS (87:79)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 15:45 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

"Renversa" pasiekė nelengvą pergalę

2011 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 17:55 val., peržiūros: 2962

Šeštadienį (11.26) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko KKL "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybės, kuriose susitiko "Renversa" (šeimininkai) ir "Sporto Manija & Vailendas" (svečiai). Pirmasis kėlinukas kiek sėkmingiau prasidėjo svečiams, tačiau neilgai trukus iniciatyvą perėmė šeimininkai ir laimėjo kėlinuką 13 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje stipriau atrodė "Sporto Manija & Vailendas" ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Trečiajame kėlinyje ekipos varžėsi pakankamai rimtai ir pernelyg neišsiskyrė nei viena komanda. Paskutiniajame kėlinuke komandos sužaidė identiškai, taigi anksčiau sukauptos "Renversos" persvaros pakako pelnyti pergalei (87:79).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek geriau svečių ekipai, šį išsiveržė į priekį, tiesa nedaug. Kiek vėliau "Renversa" pradėjo savo erą ir po truputį vis pildė savo taškų kraitį, netrukus išsiveržė į priekį, bei laimėjo šį kėlinuką net 13 taškų skirtumu (24:11).

Antrasis kėlinukas buvo mažiau banguotas. Iš pirmo žvilgsnio ekipos žaidė panašiai, tačiau svečiai po truputį taškas po taško pradėjo mažinti savąjį deficitą, kas jiems pavyko gan neblogai, kadangi po pirmosios rungtynių pusės šie atsiliko 5 taškais (43:38).

Trečiajame kėlinyje komandos demonstravo pakankamai panašaus lygio krepšinį, bei aikštelėje nesimatė lyderiaujančios ekipos. Taigi 3 taškais skirtumą dar padidino "Renversa" (65:57).

Paskutiniajame kėlinyje komandos žaidė labai atkakliai, nors Sporto Manija & Vailendas" puikiai puolė varžovų krepšį, tačiau šeimininkai sugebėjo visą kėlinį išlaikyti šiokį tokį atstumą. Taigi pastarieji išlaikė pergalę savo rankose iki pat finalinės sirenos (87:79).

Sporto Manija & Vailendas" ekipoje išsiskyrė Elvinas Kalūginas (23 tšk.11 atk.kam. dvigubas dublis) Modestas Žaunierūnas (13 tšk. 4 rez.perd) Tautvydas Ilčiukas (11 tšk. 3 atk.kam)

"Renversa" komandoje naudingiausi buvo Ramūnas Švagždys (26 tšk. 10 rez.perd. dvigubas dublis) Jonas Grigaras (29 tšk. 8 išpr.praž) Tadas Stonys (9 tšk. 10 atk.kam)

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: "Pradžioje sezono turbūt nelabai susižaidėme, po to pajutome savo žaidimą ir pradėjom eiti pergalės takais. Šiandien žaidėm kaip teisėjai leido ir tai mums leido pasiekti pergalę".

"Renversa" pasiekė sunkią pergalę prieš "Prienų Gyvenimą" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 20:50 val.)"Renversa" po atakaklios kovos iškovojo pergalę (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 17:38 val.)"Renversa" panaikino deficitą ir iškovojo pergalę (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 17:35 val.)"Renversa" nugalėjo "Darbą" (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 20:55 val.)"Topo Centras" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo pergalę (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 03:10 val.)"Renversos" pergalei prireikė pratęsimo (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:11 val.)"Renversa" po atkaklios kovos palaužė "ASU & Pilėnus" (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Sporto Manija & Vailendas" po galingo paskutiniojo kėlinio pelnė užtikrintą pergalę (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 23:00 val.)"Renversa" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Eigulinius" (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 20:18 val.)"Renversa" po atkaklios kovos palaužė "Solum Grindis" ir priartėjo prie finalo (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 21:33 val.)