FORTO AMICUS & GAMTEKA vs SPORTO MANIJA & EKODORA (80:84)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

SPORTO MANIJA & EKODORA po itin atkaklios rungtynių pabaigos palaužė FORTO AMICUS & GAMTEKA ekipą ir išsiveržė serijoje į priekį 1-0

2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 23:35 val., peržiūros: 2162

Kauno energijos sporto salėje įvyko B lygos pusfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko "FORTO AMICUS & GAMTEKA" (šeimininkai) ir "SPORTO MANIJA & EKODORA" (svečiai) komandos. Pirmus du kėlinius pirmavę svečiai, trečiąjame kėlinyje paleido iniciatyvą iš savo rankų ir leido šeimininkams susikrauti net 14 taškų persvarą, tačiau vistiek sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 84:80 (31:20; 15:12; 10:30; 28:18). Pergalę iškovoję SPORTO MANIJA & EKODORA išsiveržė serijoje į priekį 1:0..

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradeda svečių ekipos žaidėjas Artūras Pelšs, 2:0. Svečiai pirmajame ketvirtyje diktuoja rungtynių tempą ir įpusėjus kėliniui pirmauja rezultatu 21:14. Likus keletui minučių iki kėlinio pabaigos, svečių ekipa padidino skirtumą iki dviženklio. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidžia svečių ekipa ir po pirmojo ketvirčio – 20:31.

Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradeda šeimininkai pradėję mažinti atsilikimą. FORTO AMICUS & GAMTEKA ekipa pradeda kibiau gintis, varžovai suklysta keletą kartų ir įpusėjus kėliniui, po taiklių svečių ekipos žaidėjų metimų, 30:38. Antroje kėlinio pusėje svečių ekipa pradeda rasti lengvesnių kelių link varžovų krepšio ir padidina skirtumą jau iki 14 taškų, tad po dviejų kėlinių – 32:46 priekyje svečiai – SPORTO MANIJA & EKODORA.

Trečiąjį kėlinį atkarpa 11:0 pradėjo FORTO AMICUS & GAMTEKA . Dvitaškį pelnė Audrius Daniulis, o tuomet sekė dar viena šeimininkų atkarpa, šį kart – 10:0 ir skirtumas jau išaugo iki 5 taškų šeimininkų naudai – 53:48. Po tritaškį apsikeitė abi komandos ir skirtumas nepakito. Prabėgus dar dviem minutėms rezultatas pakito labai nežymiai ir vis dar 4 taškais priekyje buvo "FORTO AMICUS & GAMTEKA" – 59:55. Kėlinio pabaigą dar geriau pabaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 62:56 priekyje – "FORTO AMICUS & GAMTEKA".

Ketvirtąjį kėlinį 7:2 pradėjo "SPORTO MANIJA & EKODORA" ir skirtumas ištirpo iki minimumo, tačiau šeimininkai atsakė spurtu 9:0 ir skirtumas vėl pasiekė dviženklę ribą – 73:63. Atkarpa 11:0 spurtavo svečiai ir persvėrė rezultatą savo naudai – 73:74. Po septynis taškus pelnė abi komandos ir vis dar vienu tašku vedė svečiai. Per likusį laiką baudos metimais svečiams taškus rinko Artūras Pelšs, kuriam šiose rungtynėse iki keturgubo dublio prietrūko vos po 2 išprovokuotas pražangas ir du rezultatyvius perdavimus. Galutinis rungtynių rezultatas – 80:84.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – papuolėm trečiam kėlinį į labai didelę duobę, bet kaip ir sakiau negaliima buvo nuvertinti varžovų, kurie turi ir puikius metikus ir kovotojus dėl kamuolių. Aišku reikėjo vytis visą ketvirtą kėlinį, aišku gale galbūt turėjom daugiau laimės.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Paulius Parachomikas (21, 14 atk. kam.), Artūras Pelšs (18, 12 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam., 8 išpr. pr. 32 naud. bal.), Mindaugas Jakštas (15), Kęstutis Vaičekauskas (15), Arminas Šaulys (13, 5 išpr. pr.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Šarūnas Dimša (19, 21 naud. bal.), Artūras Lencevičius (19, 6 per. kam.), Tautvydas Žioba (16, 13 atk. kam.), Edvinas Simanavičius (13, 6 išpr. pr.) taškų.

"Forto Amicus & Gamteka" be didesnių problemų išsivežė pergalę iš Prienų (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje triumfavo "Kauno Vandenys & Onninen" (2012 vasario 16 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)"Forto Amicus & Gamteka" antroje rungtynių pusėje įveikė "ARV Auto" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 22:54 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse "Sporto Manija & Ekodora" intrigą palaikė tik pirmajame kėlinyje (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Antroje rungtynių dalyje "Forto amicus & Gamteka" įrodė savo pranašumą (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Sporto Manija & Ekodora" antroje rungtynių pusėje užtikrintai įveikė "United" (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:50 val.)"Forto Amicus & Gamteka" po atkaklios kovos išsaugojo pergalę (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Savoje aikštelėje rungtyniavusi "Sporto manija & Ekodora" komanda iškovojo triuškinamą pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:34 val.)Pirmose atkrintamosiose rungtynėse "Topo centras" sutriuškino "Forto amicus & Gamteką" (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 23:20 val.)Linksmose rungtynėse pergalę šventė "Sporto manija & Vailendas" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 17:38 val.)