PRIENŲ GYVENIMAS vs FORTO AMICUS & GAMTEKA (85:123)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Birutės g. 7, Prienai

"Forto Amicus & Gamteka" be didesnių problemų išsivežė pergalę iš Prienų

2011 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 23:38 val., peržiūros: 3603

Ketvirtadienio vakarą KKL "B" lygoje "Baltik Sport" pirmenybėse "Forto Amicus & Gamteka" keliavo į Prienus, kur juos egzaminavo vietos "Prienų Gyvenimas". Abi komandos rungtynes pradėjo didele sparta, o gausiai susirinkę žiūrovai galėjo grožėtis gero lygio krepšiniu. Rungtynės ir antrojo kėlinio pradžioje vyko atkakliai, tačiau komandas skiriant šešiems taškams (28:34) aikštėje užvirė emocijos. Pirmasis technine pražanga buvo nubaustas Arnas Snapaitis, vėliau Rokas Marcinkevičius. Tačiau viskas tuo nesibaigė, greitai emocijos pasiekė epogėjų ir šeimininkų komandoje net du žmonės buvo nubausti diskvalifikacinėmis pražangomis. Po šių pražangų Artūras Lencevičius iš peties pasidarbavo prie baudų metimo linijos ir leido savo komandai atitolti jau keturiolikos taškų skirtumu. Vėliau svečiai pajutę savo žaidimą pradėjo dominuoti aikštėje ir galiausiai į savo sąskaitą įsirašė įtikinamą pergalę rezultatu (85:123).

Rungtynėse įspūdingai startavo ir dėka triejų tritaškių (du pataikė Šarunas Kenstavičius, vieną pridėjo Karolis Abramavičius) spurtavo 2:11. Tačiau "Prienų Gyvenimo" vyrai nesutriko ir greitai pelnė penkis taškus iš eilės (7:11). Puikiai pirmame kėlinuke žaidęs Julius Okunevičius visą laiką leido "Forto Amicus & Gamtekai" laikytis priekyje (15:20). Tas pats Julius Okunevičius pelnė dar du taškus, bet čia pat Mindaugas Birbalas atsakė dviem taikliomis baudomis (17:22). Dar kartą kėlinio pabaigoje pabandę pabėgti kauniečiai pelnė šešis taškus iš eilės ir skirtumas tapo dviženklis (17:28). Vis tik, kėlinį tritaškiu metimu užbaigė Mindaugas Birbalas (20:28).

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai palengva pradėjo artėti prie varžovų. Po to kai Arnas Snapaitis ir Žilvinas Mikušauskas pelnė keturis taškus skirtumas aptirpo jau tik iki šešių taškų (28:34). Vis tik, greitai aistros aikštėje pradėjo kišti pagalius į prieniškių ratus. Už aibę nuobaudų (dvi techninės pražangos ir dvi diskvalifikacinės pražangas) šeimininkai leido varžovams rinkti lengvus taškus. Galiausiai pasibaigus baudų metimo serijai, po kurios dar ir dvitaškį pataikė Šarunas Kenstavičius rezultatas tapo (28:44). Rokas Marcinkevičius sumetęs dvi baudas kiek sumažino "Prienų Gyvenimo" deficitą, tačiau čia pat Laurynas Valuckas pataikė iš toli (30:47). Žilvinas Mikušauskas pelnęs keturis taškus iš eilės savo komandos atsilikimą sumažino jau iki trylikos taškų (34:47). Vis tik, čia pat svečiai su Gediminu Vasiliausku priešakyje spurtavo 2:8 ir skirtumas tarp ekipų grėsmingai išaugo (36:55).

Po ilgosios pertraukos Julius Okunevičius pelnė dar keturis taškus iš eilės ir "Forto Amicus & Gamtekos" pranašumas perkopė dvidešimties taškų ribą (36:59). Prieniškiams pavyko atsakyti atkarpa 8:2 ir vėl sumažinti skirtumą iki 17-os taškų (44:61). Žaidimas kuriam laikui išsilygino, bet kauniečiai daugiausiai tritaškių dėka svarbiais momentais neleisdavo varžovams inicijuoti spurto. Neilgai trukus skirtumas tarp komandų ir vėl šoktelėjo iki 23-jų taškų (49:72). Paulius Bartkevičius pelnė keturis taškus iš eilės, o Mindaugas Birbalas pridėjo tritaškį. Savo ruožtu svečiai atsakė vienu taikliu dvitaškiu (56:74). Žaidimas ir toliau vyko banguotai. Vos "Prienų Gyvenimo" vyrai sužaisdavo sėkmingesnę atkarpą, čia pat "Forto Amicus & Gamtekos" žaidėjai atsakydavo tuo pačiu. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 25 taškai (65:90).

Ketvirtojo kėlinio pradžia šeimininkams ir toliau nieko gero nežadėjo, o skirtumas dar labiau šoktelėjo (69:103). Didelių pastangų dėka "Prienų Gyvenimo" vyrai savo deficitą kiek aptirpdė (77:107), tačiau neilgam: Julius Okunevičius sumetė dvi baudas, o Artūras Lencevičius pataikė iš toli (77:112), vėliau (82:115). Galiausiai kauniečiai pelnė dar šešis taškus iš eilės (82:121). Šeimininkai realizavę tris baudas nežymiai aptirpdė savo didžiulį deficitą, bet rungtynes dvitaškiu užbaigė Julius Okunevičius (85:123).

Po rungtynių "Forto Amicus & Gamtekos" žaidžiantis treneris Kęstutis Žarnauskas sakė: "Tikėjomės iš varžovų rimtesnės kovos, tačiau šiandien jie žaidė netvingai, o tai palengvino mūsų žaidimą. Galiausiai ir mes patys pradėjome rungtyniauti atsipalaidavę, neslegiami įtampos ir tas padėjo dar labiau padidinti savo persvarą".

"Prienų Gyvenimo" treneris Ričardas Maceina negailėjo kritikos strėlių rungtynių teisėjams: "Buvo blogas teisėjavimas, dėl to ir buvo daug emocijų. Varžovai atrodė pajėgesni žiūrint į galutinį rezultatą, o kai prasidėjo teisėjavimas, toks, koks jis neturėtų būti, kai prasidėjo techninių ir diskvalifikacinių pražangų dalinimas, tada skirtumas dar buvo iki dešimties taškų – tiksliai neatsimenu, todėl manau, kad tuo momentu dar buvo galima žaisti ir kovoti. Teisėjai nesusitvarkė su savo darbu ir mes nenorime daugiau tokio teisėjavimo. Galvosime ir spręsime ar žaisti toliau ir tęsti kovą pirmenybėse. Tai jau antros rungtynės, kai yra dalinamos techninės pražangos, nesiruošiame remti lygos tokiu būdu. Buvo situacijų, kai ją vienu momentu traktuoja vienaip, o po to jau visiškai kitaip – kuo toliau, tuo baisiau. Tikrai neturime nieko prieš šią lygą, bet teisėjai joje yra tikrai silpni. Ir tikrai kai kurie žaidėjai yra daug stipresni, nei patys teisėjai. Kai kurie žaidėjai žaidžia RKL, yra žaidę NKL ar LKL ir jie tikrai atitinka lygį, bet teisėjams dar reikia labai pasitempti. Dėl paties pralaimėjimo mes nepergyvename, varžovai stipresni, žaidė gražiai. Dar nori padėkoti sirgaliams, kurie mus aistringai palaikė".

"Prienų Gyvenimo" gretose išsiskyrė: Paulius Bartkevičius 17 taškų (7 rez. perd), Šarūnas Stiklakis 15 taškų, Žilvinas Mikušauskas 12 taškų

"Forto Amicus & Gamteką" į pergalę vedė: Artūras Lencevičius 26 taškai (5 rez. perd), Julius Okunevičius 22 taškai (14 atk. kam), Šarunas Kenstavičius 17 taškų (9 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (3 iš 15)

Anonimas2011 lapkričio 18 d., 18:35 val.

Prienai nebukit merginos! Negalima paluzti tik prasidejus sezonui! Sirgaliai palaiko jus! Jusu mums reikia!

Anonimas2011 lapkričio 18 d., 14:16 val.

Kiek pastebejau FORTO AMICUS & GAMTEKA tikrai neblogai isivaziavo db ,triuskina visus is eiles :O

Anonimas2011 lapkričio 18 d., 12:26 val.

Vyrai, nesitraukit is pirmenybiu! Sirgaliai jus palaikys bet kokiu atveju, mes visi kartu pakilsime i B lygos virsune! Pasiraso Barbioncas ir Popd

"Forto Amicus & Gamteka" vos išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 17:45 val.)"Forto Amicus & Gamteka" po atkaklios kovos išsaugojo pergalę (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)"Forto Amicus & Gamteka" paskutiniosiomis sekundėmis išplėšė pergalę ir išlygino serijos rezultatą 1-1 (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Forto Amicus & Gamteka" dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Forto Amicus & Gamteka" antroje rungtynių pusėje įveikė "ARV Auto" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 22:54 val.)"Forto Amicus & Gamteka" nepaliko jokių vilčių "Darbui" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)"Forto Amicus & Gamteka" neturėjo vargo su "Solum Grindys" komanda (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Forto Amicus & Gamteka" vos neprisižaidė su "Bresta" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 23:07 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" po paskutinųjų sekundžių išlaikė pergalę (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 21:43 val.)"Forto Amicus & Gamteka" nepasipriešino "Sporto manijai & Ekodorai" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:12 val.)