PRIENŲ GYVENIMAS vs UNITED (72:74)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:20 val. @ Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro mini arena (Birutės 7, Prienai)

Permaininga kova baigėsi "United" pergale

2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 3089

Ketvirtadienį(11.03), Prienų sporto centro salėje, įvyko „B“ lygos A pogrupio varžybos, kuriose susitiko „Prienų Gyvenimas“ (šeimininkai) ir „United“ (svečiai) ekipos. Po sunkios ir įtemptos kovos pergalę šventė svečių komanda. Jie įveikė savo varžovus tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis. Varžybų rezultatas – 72:74(18:22, 15:13, 22:13, 17:26).

Pirmajame kėlinuke spurtavo svečių komanda išsiverždama į priekį 22:11, jau atrodė kad jie ir toliau tols, bet kėlinuko pabaigoje jų varžovai atsakė 7 taškais be atsako ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Rezultatas po kėliuko – 18:22.

Nuo pat antrojo ketvirčio pradžios užvirė arši kova taškas į tašką. Abi komandos apsikeisdavo taikliais metimais arba prarastai kamuoliais. Tačiau kėlinuko pabaigoje M.Birbalas įmetė tritaškį, T.Kavaliauskas pelnė dvitaškį ir šeimininkai dar labiau sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 33:35.

Trečiajame kėlinuke vadžias į savo rankas jau paėmė šeimininkų komanda, kuri diktavo žaidimo ritmą. Jiems daug lengviau sekėsi rinkti taškus, o svečiai bandydami gelbėtis tik dar labiau klimpo. Tik vienas A.Gedminas pataikęs kelis tolimus metimus neleido „Prienų Gyvenimui“ nutolti dar labiau. Rezultatas po ketvirčio – 55:48.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „United“ komandos spurtu, kurį inicijavo du žaidėjai, tai A.Gedminas ir R.Gustys. Kartu sudėjus jie pelnė 10 taškų, be jokio atsako iš priešininkų komandos. Tačiau šeimininkus išgelbėjo 2 iš eilės tolimi M.Knyšiaus metimai, kurie gražino jiems pranašumą. Vėliau vėl spurtavo svečiai. Likus žaisti apie 17 sekundžių šeimininkai turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau tolimas perdavimas buvo netikslus. Po šio netikslaus perdavimo komandos apsikeitė keliomis pražangomis po kurių sekė baudų metimai. Rezultatui esant 72:74, M.Daraškevičius galėjo užtvirtinti savo komandos pergalę baudų metimais, tačiau jis abu juos prametė. Šeimininkai atsikovoję kamuolį bėgo į greitą puolimą, bet buvo sustabdyti A.Gedmino, kuris išmušė kamuolį į užribį, taip palikdamas savo varžovams tik 0,8 sekundės išplėšti pratesimą arba pergalę. Bet šeimininkai tuo nepasinaudojo, jie netiksliai išmetė kamuolį iš užribio. Taigi rezultatas po varžybų – 72:74.

Po varžybų "Prienų Gyvenimo" komandos žaidėjas, Mindaugas Birbalas sakė: "Nuotaikos po varžybų geros, pirmos tokio varžybos, taškas į tašką. Tik neesame patenkinti teisėjų darbu ".

"United" treneris sakė: "Sunki pergalė, tačiau visgi pergalė ir tai džiugina. Varžovai šiandiena žaidė tikrai gerai, tačiau mes leidom jiems taip žaisti. Buvo sunku, šiandiena mūsų buvo nemažai, tačiau beveik visi aukšti. Įžaidėjo tikro šiandiena neturėjome, bet malonu, kad kiti žaidėjai gana gerai įžaidė kamuolį. Varžovai žaidė maža sudėtimi, todėl mums buvo sunku juos sugaudyti, nes aukšti žmonės negali jų vaikytis visa laiką, o mažiuku turėjome ne per daugiausia ir jie žaidė ne sau būdingose pozicijose. Bet malonu jog susitvarkėme su problemomis ir iškovojome sunkia pergalę.''

Rezultatyviausi žaidėjai: "Prienų gyvenimas" - Rokas Marcinkevičius 20 tšk., Tomas Kavaliauskas 17 tšk.

"United" - Andrius Gedminas 30tšk., Rokas Gustys 12tšk., Donatas Razulis 11tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 03 d., 23:40 val.

mldc saika :) UNITED

"Bresta" tik po atkaklios kovos palaužė "United" ekipą (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 23:05 val.)"Topo centras" pranoko "United" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" paskutiniame kėlinyje susitvarkė su "United" penketuku (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Solum grindys" iškovojo lengvą pergalę (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)Galingas spurtas lemiamo ketvirčio pradžioje padėjo "United" patiesti "Solum Grindis" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 15:40 val.)"United" tęsia pergalių odisėją (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:56 val.)"ARV auto" atsirevanšavo "United" ekipai (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:40 val.)"United" ir toliau žygiuoja pergalingai (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)"ARV Auto" užtrenkė "United" ekipai duris kovoje dėl medalių (2012 kovo 30 d., penktadienis, 00:22 val.)"United" iškovojo šeštąją pergalę iš eilės (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:41 val.)