PRIENŲ GYVENIMAS vs EIGULINIAI (75:82)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Birutės g. 7, Prienai

"Prienų gyvenimo" ekipa iššvaistė turėtą dviženklią persvarą ir turėjo pripažinti svečių ekipos pranašumą

2012 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 23:44 val., peržiūros: 2347

Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "B" lygos "Baltiksport" pirmenybių iššūkio taurės ketvirtfinalio varžybos, kuriose susitiko "Prienų gyvenimas" (šeimininkai) ir "Eiguliniai" (svečiai) komandos. Antrąjame kėlinyje šeimininkų ekipa turėjusi 20 taškų persvarą jos neišlaikė ir pralaimėjo namuose rezultatu 75:82 (27:12; 20:26; 15:21; 13:23). Iškovoję pergalę "Ëigulinių" ekipa svečiuose dabar varžovus priims namų arenoje ir bandys iškovoti antrąją pergalę ir laimėti seriją sausu rezultatu.

Pirmasis kėlinys prasideda apylygiai, abi komandos bando apsiprasti prie varžovų. Komandos apsikeičia taikliais tritaškiais, šeimininkų ekipoje du tritaškius pataiko Šarūnas Stiklakis, varžovų ekipoje pasižymi komandos kapitonas Lukas Martinaitis ir kėlinio viduryje rezultatas lygus 10:10. Antroji pirmojo kėlinio pusė priklauso šeimininkų ekipai, kurie puikiai ginasi, priversdami varžovus klysti ir patys puikiai atakuoja, laimi antrosios kėlinio pusės atkarpą rezultatu 17:2 ir po pirmojo kėlinio pirmauja rezultatu 27:12.

Antrojo ketvirčio pradžia nieko blogo šeimininkų ekipai nežada, po taiklių Roko Marcinkevičiaus ir Adomo Kubiliaus dvitaškių įgyja 20 taškų persvarą, 34:14, 36:16. Nuo šio momento svečių ekipa po truputį pradeda tirpdyti varžovų persvarą ir po trijų taiklių iš eilės komandos kapitono Luko Martinaičio tritaškių sumažina atsilikimą iki 12 taškų, 39:27. Galingai atrodo svečių ekipos vidurio puolėjas, ne tik rinkęs atšokusius kamuolius tiek gynyboje, tiek puolime, bet ir bauginęs varžovus gynyboje ir blokavęs ne vieną šeimininkų metimą. Kėlinio pabaigoje svečių ekipai pavyko dar šiek tiek priartėti ir po dviejų kėlinių rezultatu 47:38 pirmauja "Prienų gyvenimo" ekipa.

Trečiąjį kėlinį puikiai pradeda "Eigulinių" ekipa du tritaškius pataiko Aurimas Šidlauskas, pora dvitaškių prideda Marius Šilas ir įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas tampa lygus, 52:52. Šeimininkai atlieka kelis keitimus ir spurtuoja sausa atkarpa 10:0, 62:52. Kėlinio pabaigą kiek sėkmingiau sužaidžia svečiai, du dvitaškius pataiko Marius Šilas, tritaškį prideda Martynas Dobrovas ir šeimininkų persvara ištirpsta iki trijų taškų, 62:59.

Laukė įdomus ir atkaklus ketvirtasis kėlinys. Nuo pat kėlinio pradžios savo sąlygas pradėjo diktuoti svečių ekipa, du tritaškius iš eilės pataiko Mindaugas Sliesoraitis, dvitaškį su bauda įmeta Lukas Martinaitis ir "Eigulinių" ekipa įsiveržia į priekį trijų taškų persvara, 65:68. Nors šeimininkų ekipa dar bandė uzsikabinti šiose rungtynėse, tačiau svečių ekipa parodė tvirtą charakterį ir nepaleido pergalės iš savo rankų. Rungtynes rezultatu 75:82 laimėjo "Eigulinių" ekipa ir iškovojo pirmąją pergalę šioje serijoje.

"Prienų gyvenimas" ekipoje išsiskyrė Rokas Marcinkevičius (22 tšk. 12 atk., 4 per. kam., 4 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas (17 tšk. 8 atk. kam.), Paulius Bartkevičius (14 tšk. 4 atk. kam., 6 rez. perd.).

"Eiguliniai" ekipoje išsiskyrė Lukas Martinaitis (34 tšk. 7 atk. kam., 9 išpr. praž.), Marius Šilas (16 tšk. 18 atk. kam., 4 bl.), Mindaugas Sliesoraitis (12 tšk. 12 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Marcin Dubrow (12 tšk.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos žaidėjas Marcin Dubrow džiaugėsi "Gerai vertiname rungtynes. Parodėm charakterį, tritaškiai padėjo. Lauksim atsakomojo mačo Kaune."

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2012 kovo 23 d., 10:31 val.

Pavlo siu rungtyniu Dievas! Zudantys tritaskiai!

zalius2012 kovo 22 d., 23:48 val.

"Eigulinių" ekipoje Martyno Dubrovo statistika buvo suvesta Aurimui Šidlauskui

100ras2012 kovo 22 d., 23:27 val.

Skarbonkė daug kartų šiandien buvo tiesiog nesulaikoma. ... Prienuose iš balkono

Prienų gyvenimas išsaugojo pergalę savo rankose (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)"Prienų gyvenimas" tik ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš "Eigulinių" ekipą (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Prienų "Gyvenimas" palaužė "Stašaitį & Partners Advokatų Kontorą" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)"Renversa" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Eigulinius" (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 20:18 val.)Prienų "Gyvenimas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Solum grindis" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Prienų Gyvenimas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Eigulinius" (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:44 val.)Tik po paskutiniųjų sekundžių "Prienų Gyvenimas" išsaugojo pergalę (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"Eiguliniai" dėka puikaus trečiojo kėlinio iškovojo pergalę prieš "ARV Auto" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:36 val.)"Eiguliniai" kovingose rungtynėse iškovojo pergalę prieš "Kauno Grūdus" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 00:58 val.)"Prienų gyvenimas" nesunkiai nugalėjo "Asu & Pilėnai" ekipą (2012 sausio 17 d., antradienis, 00:18 val.)