ARV vs SOLUM GRINDYS (74:82)B lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

"ARV" turėjo pripažinti "Solum grindys" pranašumą

2010 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 23:45 val., peržiūros: 3849

Šiandien, lapkričio 22 dieną, 20:45 val., Šv. Mato vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "B" lygos komandos "Diremtos" taurei laimėti – "ARV" (šeimininkai) su "Solum grindys" (svečiai). Svečiai šiandien buvo stipresni ir laimėjo rezultatu 74:82.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo taškas į tašką. "ARV" taikliau atakavo iš toli, todėl sugebėjo iki šeštosios rungtynių minutės pirmauti. Tačiau svečių ekipa žaidė daug efektyviau. Jie be vargo laimėjo lentą, kūrė pavyzdingas pozicines atakas ir mažiau klydo. Antroje ketvirčio dalyje aikštelės šeimininkams pradėjo nekristi iš toli. Tada ir išryškėjo svečių pranašumas, kurie spurtavo 0:9 ir įgijo 7 taškų pranašumą – 16:23.

Antrasis ketvirtis vyko lygiai. Nors svečiams ir nepavyko padidinti pranašumo, tačiau ir aikštelės šeimininkai jo neištirpdė. "ARV" ekipą į priekį vedė Dominykas Jasinskas, kuris buvo rezultatyviausias šios dienos rungtynėse – 20 taškų. Tuo tarpu "Solum grindys" ekipa žaidė drausmingą komandinį žaidimą, visi žaidėjai buvo savo ekipos lyderiai. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 8 taškai – 35:43.

Trečiojo kėlinuko metu svečiai ėmė dominuoti aikštelėje, komandą į priekį vedė Vaidas Matukaitis, kuris vien per šį kėlinuką surinko 10 taškų. Jam neblogai talkino Antanas Kilas, per trečiąjį kėlinuką surinkęs 6 taškus. Įdomus faktas – savo pirmąjį atkovotą kamuolį aikštelės šeimininkai pasiekė tik šeštąją trečiojo kėlinuko minutę, taip pralošiant lentą sunku tikėtis gero rezultato. Prieš finalinį ketvirtį svečiai jau turėjo solidų pranašumą – 50:66.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tikras nervų karas. Komandos pradėjo daryti labai daug klaidų, klydo net lygiose vietose. "ARV" sugebėjo pasinaudoti suirute varžovų gynyboje ir ėmė vytis savo oponentus. Septintąją rungtynių minutę jie net buvo persvėrę rezultatą. Tačiau keletas klaidų gynyboje, pora netikslių metimų, ir rungtynes laimėjo svečiai, rezultatu 74:82.

Po rungtynių "Solum grindys" komandos treneris Arūnas Šunskis sakė : "Gaėjom sužaist geriau. Atėjo naujų žmonių, trūksta susižaidimo. Buvo kaip buvo, svarbu laimėjom."

"ARV" komandos treneris sakė : " Rungtynės buvo lyg grubios muštynės, ten žemai kas ką nori, tas tą darė. Kol prisitaikėm, tai užtai ir sunku buvo. Paskui ir varžovai pradėjo dėl to nervuotis, dėl tų pačių pražangų... Tik keletas klaidų gale neleido mums laimėti."

"United" nesunkiai nugalėjo "Solum grindis" (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 16:16 val.)"LŽŪU Pilėnai - 2" privertė antrąjį kartą suklupti "Solum grindys" ekipą (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 22:14 val.)"United" lengvai sutvarkė "Solum Grindys" komandos vyrukus (2010 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:10 val.)Atkakli kova baigėsi "Solum Grindys" komandos pergale (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:43 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Solum grindys" nušlavė "ARV" komandą (2011 vasario 09 d., trečiadienis, 22:52 val.)"ARV" neturėjo didesnio vargo su "ESS" (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 23:51 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" sutriuškino "Solum grindys" ekipą ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:53 val.)Po itin permainingos bei atkaklios kovos "Solum grindys" privertė pasiduoti "Bokštuva" krepšininkus (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 19:17 val.)"ARV" neatsilaikė ir prieš "United" krepšininkus (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 14:27 val.)Po atkaklios ir nerezultatyvios kovos "Solum grindys" įveikė "Topo centras" ekipą (2010 spalio 26 d., antradienis, 22:15 val.)