Pro Angels vs Kolegos (72:62)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“

2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 20:24 val., peržiūros: 880

Vasario 17 dieną 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Pro Angels“ ir svečiai „Kolegos”. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:62 (21:15, 17:17, 17:12, 17:18).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkų komanda. Per pirmas dvejas minutes nei vienai komandai nepavyko prasibrauti arčiau krepšio, tačiau „Pro Angels“ puikiai metė iš vidutinio nuotolio ir spurtavo rezultatu 8:0. Prabėgus dar kelioms minutėms prabudo ir svečiai, kurie ėmė sparčiai vytis varžovus. Iki kėlinio galo „Pro Angels“ komandai pavyko išsaugoti pranašumą rezultatu 21:15. Antrajame kėlinyje „Kolegos“ toliau inirtingai vijosi varžovus ir neilgai trukus rezultatą išlygino. Toliau visą kėlinį komandos pešėsi taškas į tašką ir kėlinuko pabaigoje porą sėkmingų atakų surengę „Pro Angels“ vėl įgijo 6 taškų pranašumą (38:32).

Trečiajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkų komandai. „Pro Angels“ neilgai laukusi pradėjo didinti pranašumą, o varžovams atiteko besivejančių rolė. „Kolegos“ inirtingai stengėsi prisivyti varžovus, tačiau Arūnas Sakalauskas negailestingai tolimais metimais daužė „Kolegų“ viltis sugrįžti į rungtynes. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 12 taškų. Lemiamame ketvirtyje prabilo „Kolegų“ snaiperis Aidas Borodinas, kuris sumetęs tris tolimus metimus paskutiniame kėlinyje bandė grąžinti komandai viltį, tačiau „Pro Angels“ neprisileido varžovų ir šventė pergalę rezultatu 72:62.

“Pro Angels“ komandos treneris Karolis Ugintas: „Kaip visada susirinikome 5-6, kitaip pas mus nėra. Kol laimim, kol žaidžiame kokybiškai, tol gerai. Turint tokius talentingus žaidėjus nėra daug ką ir sakyti. Pupinis – vien iš pavardės legenda, Sakalauskas – karštakošis, bet padaro savo. Viskas gerai, einame toliau ir kaip Šaras sako: „Gyvename kitomis varžybomis“

Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:36 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)Įnirtingame mače sunki „Pro Angels“ pergalė prieš „Night Club Basement“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Pro Angels“ iškovojo dar vieną pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 20:20 val.)„Pro Angels“ penketukas iškovojo lengvą pergalę ir pratęsė „ICE“ ekipos krachą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Pro Angels“ nusileido KM „Žalgirio“ ekipai (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)