Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs KM „Žalgiris“ (85:96)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2020 birželio 19 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas, LT-44333

KM „Žalgiris“ iškovojo B lygos bronzą (VIDEO)

2020 birželio 19 d., Penktadienis, 20:59 val., peržiūros: 1248

Penktadienį, birželio 19 dieną, Žalgirio arenoje įvyko „B“ lygos pirmenybių Mažasis finalas tarp nominalių aikštelės šeimininkų „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ bei svečių KM „Žalgiris“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė permainingai, pirmaujanti ekipa keitėsi kelis kartus. Antroje rungtynių pusėje žalgiriečiai perimė rungtynių iniciatyvą, o galiausiai ir iškovojo trečiąją vietą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo jaunieji žalgiriečiai, kurie smeigė tris tolimus paeiliui, o po taiklaus baudos metimo įgijo jau ir dviženklį pranašumą. Vėliau savo ritmą puolime atrado ir „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipa, kurią labiausiai traukė į priekį A.Lencevičius. Per likusį kėlinio laiką šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, o jis po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:21. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos gana sunkiai rinko taškus, tačiau vis dar žaidė apylygiai. Vėliau KM „Žalgiris“ įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau tuomet „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:41.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau mažu žingsniuku priekyje buvo KM „Žalgiris“ ekipa. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:69. Lemiamo ketvirčio metu aiškiai matėsi, kad „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai pritrūko kvapo. Ir taip mažą, septynių žaidėjų rotaciją, praretino dviejų žaidėjų netektys surinkus pražangų limitą. KM „Žalgiris“ tuo pasinaudojo. Ir toliau spaudimu dusino savo varžovus, palaikė aukštą tempą, susikrovė saugų pranašumą ir galiausiai triumfavo. Galutinis rungtynių rezultatas 85:96.

Justas Kralikauskas

KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„KM „Žalgiris“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)KM „Žalgiris“ nepavyko pasipriešinti „Hipocredit.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)KM „Žalgiris“ įspūdingai atsitiesė ir per pratęsimą palaužė „Reunion“ (97:94) (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Pro Angels“ nusileido KM „Žalgirio“ ekipai (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:02 val.)„GZP-2 ‒ Kolegos“ pergalė prieš KM „Žalgirį“ paženklinta M. Čibiro trigubu dubliu (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)