Night Club Basement vs Kauno TPMC (68:98)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 22:05 val., peržiūros: 735

Trečiadienį, Sausio 29 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Night Club Basement“ bei svečių „Kauno TPMC“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus, nors svečiai kelius kartus suklydo, tačiau žaidimas vyko apylygiai. Sužaidus penkias minutes rezultatas buvo lygus – 12:12. Likus iki ketverčio 3 minutėms „Kauno TPMC“ ekipa surengė spurtą 0:7 ir pranašumą išsaugojo iki pat ketverčio pabaigos – 20:27. Antrasis ketvertis prasidėjo šeimininkų taškais, bet tuo pačiu atsakė ir priešininkai. Sužaidus tris minutes pradėjo ryškėti svečių pranašumas, gynyboje leidę imesti vos 12 patys sumetė 24 ir į didžiąją pertrauką komandos ėjo svečiams įgijus jau 19 taškų pranašumą – 32:51.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo rezultatyviu žaidimu. Abi komandos demonstravo greitą krepšinį. „Night Club Basement“ ekipa vis stengdavosi sumažinti skirtumą, tačiau svečiai iškart atsakydavo tuo pačiu , ir "Kauno TPMC" prieš paskutinį ketvirtį susikrovė 26 taškų pranšumą. Rezultatas po trijų ketverčių – 46:72. Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus „Kauno TPMC“ nieko nelaukė pradėjo spurtuoti ir padidino pranašumą iki 31 taško (48:80). Aikštelės šeimininkams pavyko užpulti keletą greitų atakų, tačiau skirtumas sumažėjo tik iki 26 taškų. Svečiai savo pranašumą padidino iki 30 taškų ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu – 68:98.

„Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: Šį kartą stengėmės, pasisekė ir laimėjome. Praeitas varžybas mes su jais atsipalaidavom, leidom jiems pajausti žaidimą ir anąkart pralošėm. Šį kartą buvo iki galo, susikaupę.

„Kauno TPMC“ įsirašė dar vieną pergalę (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 20:58 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)„Night club basement“ iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 04:49 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo B lygos pirmenybėse (VIDEO) (2020 birželio 19 d., penktadienis, 22:53 val.)„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)„Night Club Basement“ trečiame kėlinyje persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:58 val.)