Kauno TPMC vs R2P Sport & BC „Rhino“ (80:42)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“

2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 20:37 val., peržiūros: 833

Ketvirtadienį, spalio 31 d., Kauno TPMC sporto salėjė buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „Kauno TPMC“ ir R2P Sport & BC „Rhino“. Abiem ekipom tai buvo startinės rungtynės šioje lygoje.

Rungtynių pradžia R2P Sport & BC „Rhino“ ekipai susiklostė labai nesėkmingai. Per pirmąsias dešimt minučių pelnyti vos keturi taškai, o tuo pasinaudoję „Kauno TPMC“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą 14:4.

Antrajame kėlinuke ir toliau aikštelėje dominavo šeimininkai, E.Kaluginas pataikė tris tolimus metimus, o „Kauno TPMC“ dar labiau nutolo – 35:14.

Trečiajame kėlinyje „Kauno TPMC“, vedini E. Kalugino, ir toliau dominavo, svečiai labai sunki rinkosi taškus, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 67:27.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, o „Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“. Galutinis susitikimo rezultatas 80:42 (14:4, 21:10, 32:13, 13:15).

„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)