KM „Žalgiris“ vs R2P Sport & BC „Rhino“ (76:70)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą

2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 1027

Pirmadienį, Lapkričio 18 dieną, Krepšinio mokyklos Žalgirio salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių R2P Sport & BC „Rhino“. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketverčio pabaigoje savo pranašumą išlaikė KM „Žalgiris“ komandą.

Pirmojo ketverčio pradžia nebuvo rezultatyti, komandos pirmuosius taškus pelnė tik trečiąją minutę – 2:4. Sužaidus penkias minutės komandos pradėjo žaisti apylygiai, bet R2P Sport & BC „Rhino“ komandai sunkiai sekėsi susižaisti komandiškai, darė puolime daug klaidų, tuo tarpu šeimininkai vis didino savo pranašumą ir ketverčio pabaigoje KM „Žalgiris“ jau turėjo 13 taškų pranašumą – 28:15.

Antrąjį ketvertį geriau pradėjo R2P Sport & BC „Rhino“, kurie padarė kelias greitas atakas ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų. Paskui žaidimas pradėjo vykti taškas į tašką ir jau svečiams pavyko persversti rezultatą, bet pranašumo nepavyko išlaikyti iki antrojo ketverčio pabaigos – 44:38.

Po ilgosios pertraukos per minutę svečiai surengė 0:6 atkarpą. Po minutės pertraukėlės KM „Žalgiris“ susitvarkė tiek su puolimu, tiek su gynyba ir prieš lemiamą ketvertį susikrovė 9 taškų pranašumą – 64:55.

Lemiamame ketvertį svečiai toliau lipo varžovams ant kulnų, bet ketvirčio pabaigoje KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas D.Saudargas pataikė 5 taškus, kas lėmė kelių taškų pranašumą. Likus žaisti vienai minutei svečiams nepavyko išlyginti rezultatą ir šiandien varžybas laimėjo KM „Žalgiris“ komanda. Galutinis varžybų rezultatas – 76:70.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP ‒ kolegos“ pavogė pergalę iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 22:43 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)