Hipocredit.lt vs Pro Angels (91:93)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Inirtingame trileryje triumfavo „Pro Angels“

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 824

Gruodžio 18 dieną 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „Hipocredit.lt“ (šeimininkai) ir „Pro Angels“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 91:93 (25:15, 28:31, 25:20, 13:27).

Rungtynės prasidėjo visišku „Hipocredit.lt“ komandos dominavimu. Jau per pusantros minutės šeimininkai spurtavo rezultatu 12:0 ir gerokai įbaugino varžovus. Laikui bėgant „Pro Angels“ pradėjo rinkti taškus, tačiau varžovų puolimą pavyko pristabdyti tik kėlinuko pabaigoje ir po pirmo kėlinio priekyje buvo „Hipocredit.lt“ rezultatu 25:15. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko sužaisti puolime gerokai rezultatyviau. Nors ir nebuvo didelių spurtų antrajame kėlinyje, tačiau komandos tolygiai atakavo varžovus visą kėlinį ir prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 7 taškų (53:46).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje komandos pešėši dėl kiekvieno taško. Pusę kėlino rezultatas augo, tačiau skirtumas tarp komandų nesikeitė. Antroje kėlinuko pusėje šeimininkams pavyko šiek tiek atsitiesti ir susigrąžinti pirmajame kėlinyje turėtą pranašumą 78:66. Lemiamame ketvirtyje aikštelėje užsimezgė tikra kova. „Pro Angels“ nuo pat kėlinio pradžios ėmė nenumaldomai mažinti atsilikimą. Šeimininkai stengėsi neprisileisti varžovų, tačiau svečiai pajutę gerą žaidimo ritmą grėsmingai artėjo ir likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos išlygino rezultatą. Likusias tris minutes aikštelėje vyko tikras pragaras. Rezultatas persisverdavo tai į vieną, tai į kitą pusę ir šaltakraujiškai baudų metimus sumetę Deividas Rinkūnas ir Dainius Marčauskas ištempė „Pro Angels“ į pergalę.

“Pro Angels“ komandos kapitonas Dainius Marčauskas: „Antroje pusėje buvo šiek tiek kitoks žaidimas nei pirmoje, o kitas dalykas buvo tai, kad ketvirto kėlinio pradžioje šiek tiek užbėgom ir jautėsi varžovų komandos nuovargis. Ant to nuovargio mes susirinkom kelis labai svarbius taškelius ir to užteko.“

Finalo vertoje kovoje triumfavo „Hipocredit.lt“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)Įnirtingame mače sunki „Pro Angels“ pergalė prieš „Night Club Basement“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo jaunieji „Žalgiriečiai“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:04 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Antrajame kėlinyje uraganiškai sužaidę „Pro Angels“ nugalėjo lygos lyderius „Night Club Basement“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:27 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje paskandino „Reunion“ komandą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:27 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)