KM „Žalgiris“ vs Pro Angels (107:97)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkaklioje kovoje triumfavo jaunieji „Žalgiriečiai“

2020 kovo 10 d., Antradienis, 22:04 val., peržiūros: 906

Kovo 10 dieną, 20:30 valandą, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „B” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ ir svečiai „Pro Angels”. Rungtynės baigėsi rezultatu 107:97 (19:19, 35:27, 28:23, 25:28).

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Per pirmas tris minutes „Žalgiris“ spurtavo ir susikrovė 8 taškų pranašumą 10:2. Likusį kėlinio laiką šeimininkai strigo puolime ir sunkiai rinko taškus, savo ruožtu „Pro Angels“ po truputį rinko taškus ir vijosi varžovus. Kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko išlyginti rezultatą 19:19. Antrojo kėlinio pradžia buvo itin kovinga. Komandos aršiai kovėsi taškas į tašką daugiau nei pusė kėlinio. Pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus ir kėlinio viduryje abi komandos buvo surinkę po 5 komandines pražangas. Antroje kėlinio pusėje KM „Žalgiris“ suskaupė ir įgijo 8 taškų pranašumą 54:46.

Trečiasis kėlinys buvo labai banguotas. Visą kėlinį šeimininkai stengėsi atirūkti nuo varžovų ir jiems vis pavykdavo įgyti 8-10 taškų pranašumą, tačiau varžovams pavykdavo sužaisti sėkmingą atkarpą ir sumažinti atsilikimą. Antroje kėlinio pusėje „Pro Angels“ žaidėjai šiek tiek pavargo ir tuo pasinaudoję jaunimas susikrovė 13 taškų pranašumą prieš lemiamą ketvirtį (82:69). Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo toliau didindami pranašumą, tačiau neilgai trukus šeimininkai per anksti patikėjo pergalę ir varžovai ėmė vytis. Antroje kėlinio pusėje „Pro Angels“ buvo pavykę priartėti 6 taškų skirtumu, tačiau KM „Žalgiris“ vėl susikaupė ir triumfavo rezultatu 107:97.

Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Inirtingame trileryje triumfavo „Pro Angels“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)GZP ‒ Kolegos tik po atkaklios kovos palaužė KM Žalgiris krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Pro Angels“ nusileido KM „Žalgirio“ ekipai (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)Pirmosiose pusfinalio rungtynėse vos pergalės nepaleidę triumfavo „Kauno TPMC“ (2020 birželio 16 d., antradienis, 22:15 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)