ICE vs Pro Angels (102:108)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Rezultatyviose rungtynėse „Pro Angels“ atsilaikė prieš „ICE“ arba Aurelijus Jančenko (47tšk.) prieš Deividą Rinkūną (40 tšk.)

2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 662

Lapkričio 20 dieną 20:30 val., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir „Pro Angels“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 102:108 (29:35, 24:24, 33:26, 16:23).

Rungtynės prasidėjo greitu abiejų komandų žaidimų. Abi komandos greitai atakuodavo varžovus, vos pasitaikius progai. Kadangi abi komandos taikliai mėtė metimus, pirmasis kėlinys tapo rungtynėmis kas mažiau prames taškų. Šiek tiek taiklesi pirmajame kėlinyje buvo „Pro Angels“ 35:29. Antrajame kėlinyje žaidimas šiek tiek sustojo. Vis tik abi komandos turėjo vos po vieną keitimą, tad teko protingai taupyti jėgas. Visą antro kėlinio laiką „Pro Angels“ turėjo 8 taškų persvarą ir išeinant į ilgąją pertrauką „Pro Angels“ pirmauja 6 taškais (53:59).

Trečiajame kėlinyje komandos toliau puikiai atakavo krepšį. Kėlinukui įpusėjus „ICE“ vedami Aurelijaus Jančenko prisivijo varžovus ir po „Pro Angels“ nesportinės pražangos išsiveržė į priekį rezultatu 86:85. Lemiamame ketvirtyje svečiams greitai nusišypsojo laimė ir ant suoliuko su 5 asmeninėmis sėdanti žaidėją keitė koją pasitempęs žaidėjas, kuris galėjo tik pastovėti gynyboje. „ICE“ įnirtingai kovojo iki galo su esama situacija ir likus pusei minutės komandas skyrė 5 taškai, tačiau „Pro Angels“ atsilaikė pabaigoje ir šventė pergalę rezultatu 102:108.

“Pro Angels“ komandos treneris K.Ugintas: „Paskutiniame ketvirtyje sustabdėme varžovų lyderį ir pasiekėme pergalę“

B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:36 val.)Įnirtingame mače sunki „Pro Angels“ pergalė prieš „Night Club Basement“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Pro Angels“ penketukas iškovojo lengvą pergalę ir pratęsė „ICE“ ekipos krachą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:34 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)