Kauno TPMC vs Reunion (71:61)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 08 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį

2020 birželio 09 d., Antradienis, 00:26 val., peržiūros: 1013

Pirmadienį, birželio 8 dieną, Kauno TPMC didžiojoje sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „Reunion“. Aikštelės šeimininkai per antrąjį bei trečiąjį ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą, kurio jiems užteko iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes komandos pradėjo gan prastai atakuodamos krepšį ir sunkiai rinko taškus. Vėliau nemažą dalį taškų komandos surinko taikliais baudų metimais. Ketvirtį komandos užbaigė žaidimas taškas į tašką, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:20. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau neblizgėjo puolime bei keitėsi sėkmingais išpuoliais. Vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie įgijo šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Kauno TPMC“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:32.

Trečiojo ketvirčio metu „Reunion“ ekipa įkrito į duobę ir visiškai sustojo puolime. Tuo netruko pasinaudoti aikštelės šeimininkai, kurie netrukus įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir svečių ekipos atsilikimas buvo jau kritinis. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:42. Lemiamo ketvirčio pradžioje strigo jau abi komandos. Per tris minutes, kartu sudėjus, komandos buvo pelniusios vos penkis taškus. Vėliau „Reunion“ ekipa pagavo šiokią tokią bangą ir pradėjo vytis savo varžovus. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes, skirtumas tarp komandų sumenko iki vienženklio. Visgi, per likusį rungtynių laiką „Kauno TPMC“ išlaikė saugesnį pranašumą ir žengė į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 71:61.

Algirdas Žadeikis ("Kauno TPMC"):
"Kaip po tokios ilgos pertraukos, tai skaitau, kad pasirodėm puikiai. Įtemptos varžybos ir jos parodė, kad esam vis dar stipresni už šią komandą. Kas toliau bus – matysim".

Deividas Petravičius

„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Kauno TPMC“ įsirašė dar vieną pergalę (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 20:58 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)