Hipocredit.lt vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (103:75)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 birželio 17 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“

2020 birželio 17 d., Trečiadienis, 21:43 val., peržiūros: 1081

Trečiadienį KTPMC sporto salėje įvyko B lygos "Amadeira" pirmenybių pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Hipocredit.lt" ir "Kauno autobusai".

Rungtynes tritaškiais metimais pradėjo "Kauno autobusai" ir sužaidus tris minutes M.Špoko kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 2:9). Svečiai toliau demonstravo idealų pataikymą ir tolo nuo varžovų. "Hipocredit.lt" tik ketvirčio pabaigoje sugebėjo sušvelninti skirtumą ( 21:30). Antrame kėlinyje kol "Kauno autobusai" leido ilsėtis savo lyderiams – svečiai išlygino rezultatą ( 30:30). Per likusį laiką tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo – 42:43

Antrąją pusę "Hipocredit.lt" pradėjo sausa atkarpa 11:0. Pirmuosius taškus svečiai pelnė tik penktą žaidimo minutę ( 56:45). Antroje kėlinuko pusėje šeimininkai toliau išlaikė dviženklį pranašumą, kur "Kauno autobusams" sunkiai sekėsi atrasti savąjį žaidimą ( 71:61). Lemiamame kėlinyje svečiams nepavyko atsitiesti, o "Hipocredit.lt" mėgavosi žaidimu ir iškovojo kelialapį į didįjį finalą. Galutinis rezultatas – 103:75 (21:30, 21:13, 29:18, 32:14)

Po laimėtų rungtynių "Hipocredit.lt" ekipos treneris, M.Špokas, teigė:

"Džiaugiamės iškovoję pergalę ir patekę į finalą. Karantinas baigėsi. Sveikinam visus."

Mantas Lauraitis

Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Hipocredit.lt“ įtikinamai nugalėjo „GZP-2 ‒ Kolegos“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:36 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Hipocredit.lt“ sezoną B lygoje pradėjo įtikinama pergale prieš „Reunion“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje paskandino „Reunion“ komandą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:27 val.)