Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs Hipocredit.lt (77:97)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“

2020 sausio 28 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 809

Sausio 29 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (šeimininkai) ir „Hipocredit.lt“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 77:97 (30:29, 11:23, 16:30, 20:15).

Rungtynės prasidėjo itin rezultyviai. Per pirmas dvi rungtynių minutes sekė viena rezultatyvi ataka po kitos ir rezultatas po dviejų minučių buvo 9:8 šeimininkų naudai. Ties tuo komandos nė nekėtino sustoti, toliau kovėsi taškas į tašką ir kėlinuko gale vienu taškų priekyje buvo „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ 30:29. Antrasis kėlinys buvo visai kitoks. Šeimininkai ėmė strigti puolime ir sunkiai rinko taškus, o kitoje aikštelės pusėje Benas Steponavičius taisė komandos draugų pramestus metimus ir po truputį „Hipocredit.lt“ atitolo nuo varžovų dviženkliu skirtumu. Iki kėlinio galo šeimininkams nepavyko sumažinti skirtumo ir po dviejų kėlinių priekyje „Hipocredit.lt“ rezultatu 41:52.

Po ilgosios pertraukos „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ sunkiai sekėsi atsitiesti. Nors ir pagerino puolimą po antro kėlinio, tačiau gynyboje nepavyko gerai sudirbti, o ir varžovai baudė, pasitaikius progai. Ypatingai svečių gretose pasižymėjo Šarūnas Straševičius, sumesdamas 4 tolimus metimus per kėlinį. Po trijų kėlinių priekyje „Hipocredit.lt“ rezultatu 57:82. Ketvirtajame kėlinyje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ komandai pavyko šiek tiek priartėti prie varžovų, tačiau komandas vis tiek skyrė 20 taškų ir pergalę šventė „Hipocredit.lt“ rezultatu 77:97.

“Hipocredit.lt“ komandos treneris Mindaugas Špokas: „Kaifavom šiandien savo žaidmu, visur sukosi kamuolys, viskas sukrito. Gražios varžybos buvo tiek pažiūrėti iš šono, tiek žaisti. Varžovams pagarba, bet laimi stipresni.“

„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Kauno TPMC“ krepšininkai nepaliko vilčių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Hipocredit.lt“ ir toliau nesulaukia didesnio pasipriešinimo B lygoje (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:39 val.)Atkaklioje kovoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nepadovanojo „ICE“ komandai pergalės (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:52 val.)