Kauno TPMC vs Kolegos (85:76)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ įsirašė dar vieną pergalę

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:58 val., peržiūros: 724

Gruodžio 12 dieną 19:15 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „Kauno TPMC“ (šeimininkai) ir „GZP – kolegos“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 85:76 (30:21, 16:9, 23:21, 16:25).

Rungtynių pradžia šiek tiek sėkmingesnė buvo „GZP – kolegos“ komandai. Per pirmas dvi minutes svečiams pavyko sužaisti rezultatu 7:2. Tačiau neilgai trukus varžovai išlygino rezultatą ir pagavę gerą žaidimo tempą neleido varžovams atsipalaiduoti. Iki kėlinio galo „Kauno TPMC“ komandai pavyko sumesti 30 taškų ir laimėti pirmąjį kėlinį solidžiu 9 taškų skirtumu (30:21). Antrojo kėlinio pradžia buvo labai nerezultatyvi abiejoms komandoms. Svečiai pakeitė gynybą ir „Kauno TPMC“ komanda pusę kėlinio nerado būdų pelnyti taškų. Savo ruožtu „GZP – kolegos“ taip pat sunkiai rinko taškus ir po 5 antro kėlinio minučių kėlinio rezultatas buvo 0:4. Tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkų komandos žaidėjas E.Kaluginas sumetė penkis tolimus metimus ir tai buvo visi komandos taškai antrajame kėlinyje, po kurio šeimininkai priekyje jau 16 taškų skirtumu (46:30).

Trečiajame kėlinyje aikštelėje užvirė rimtesnė kova. Komandos be didelių spurtavimų keitėsi sėkimgomis atakomis, tačiau tai ne į naudą buvo „GZP – kolegos“ komandai, kuriai reikėjo taisyti situaciją ir stabdyti varžovus. „Kauno TPMC“ sėkmingai atlaikė varžovų bandymus sumažinti skirtumą ir po trijų kėlinių galėjo jaustis drąsiau turėdami 18 taškų pranašumą (69:51). Ketvirtajame ketvirtyje svečiai dar bandė prisivyti ir pagąsdinti varž:ovus. Sėkmingas darbas gynyboje davė vaisių, tačiau to neužteko, kad atlošti didelį deficitą ir „Kauno TPMC“ šventė pergalę rezultatu 85:76.

“Kauno TPMC“ komandos treneris A. Zadeikis: „Permainingos rungtynės. Tai pabėgdavom, tai vėl pavydavo, bet svarbiausia rungtynių gale pavyko išssaugoti sukauptą pranašumą ir laimėti.“

„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo B lygos pirmenybėse (VIDEO) (2020 birželio 19 d., penktadienis, 22:53 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)