Reunion vs Hipocredit.lt (65:83)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hipocredit.lt“ sezoną B lygoje pradėjo įtikinama pergale prieš „Reunion“

2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 21:29 val., peržiūros: 920

Pirmadienio vakarą Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko B lygos reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Reunion“ su svečiais – „Hipocredit.lt“. Gera rungtynių pradžia leido svečiams įgyti solidžią persvarą ir ją išsaugoti iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo puikia „Hipocredit.lt“ žaidėjų atkarpa 13:0, kurios metu 8 taškus pelnė B.Steponavičius. Šeimininkams tik beveik įpusėjus ketvirčiui pavyko pelnyti pirmuosius taškus. Kėlinukui artėjant prie pabaigos svečiai sužaidė dar vieną gerą atkarpą 7:0, po kurios komandas jau skyrė 15 taškų – 7:22. Po pirmųjų 10 minučių – 12:24.

Antrasis ketvirtis vyko panašia nata. Kėlinio pradžia vėl priklausė svečiams, kurie netruko susikrauti iki tol didžiausią pranašumą 15:33. „Reunion“ krepšininkams sunkiai sekėsi užpulti „Hipocredit.lt“ krepšį. Laisviau puolime atrodę svečiai baudė šeimininkus už pasyvią gynybą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 20 taškų persvarą – 26:46.

Po pertraukos „Reunion“ krepšininkai grįžo su trenksmu. Atsirišęs varžovų krepšys šeimininkams leido tirpdyti savo atsilikimą. Net 7 tolimus metimus per ketvirtį pataikė „Reunion“ krepšininkai, iš kurių 3 tolimas bombas paeiliui įskraidino D.Bartkus. „Hipocredit.lt“ kiek sustojo puolime ir pralaimėjo ketvirtį dviženkliu skirtumu. Prieš lemiamą ketvirtį – aptirpusi svečių persvara 51:60.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo 6 be atsako „Hipocredit.lt“ taškais. Po šio spurto svečiai vėl galėjo jaustis kiek ramiau. „Reunion“ krepšininkai dar bandė kabintis šiose rungtynėse. Tačiau į kiekvieną geresnę šeimininkų atkarpą svečiai turėjo savo atsakymų ir neleido švelninti rezultato. „Hipocredit.lt“ komanda sėkmingai užbaigė rungtynes ir įsirašė pergalę rezultatu 65:83.

„Hipocredit.lt“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje paskandino „Reunion“ komandą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:27 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo lengvą pergalę (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:41 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)