Night Club Basement vs ICE (101:66)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“

2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 761

Trečiadienį, Vasario 12 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgirio“ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Night Club Basement“ bei svečių „ICE“.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu (3:2), o įpusėjus pirmajam ketvirčiui po kelių greitų atakų „Night Club Basement“ ekipa pirmavo keliais taškeliais – 18:15. Visgi, ketvirčio antroje pusėje solidžiau atrodę „Night Club Basement“ krepšininkai kurie pradėjo didinti pranašumą ir perėmė iniciatyvą į savo rankas po pirmo ketvirčio buvo priekyje – 28:22. Antrasis ketvirtis prasidėjo labai panašiai kaip ir pirmasis. „ICE“ pulti sekėsi labai sunkiai, o gintis dar sunkiau. „Night Club Basement“ antrą ketvirtį pradėjo spurtuodami (8:0), taip įgaudami jau net 10 taškų pranašumą – 45:35. Likusią ketverčio dalį svečių puolimas kiek atsigavo, tačiau šeimininkų taip pat niekur nedingo. Taigi, likusią ketvirčio dalį svečiai irgi sužaidė kiek geriau – 51:40.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje ryškiai pasikeitė. Šįkart jau „ICE“ pradėjo ketvirtė spurtu (0:8), sumažindami skirtumą iki 5 taškų (55:50). Likus iki ketvirčio pabaigos 3 minutėms šeimininkai surengė spurtą 15:0, nors svečiai bandė mažinti atsilikimą, tačiau šeimininkams šiandiena labai krito į krepšį ir savo pranašumą padidino iki 24 taškų – 79:55. Paskutinis šių rungtynių ketvirtis jau tebuvo tik formalumas. Nei viena komanda per daug nebesistengė. Abi komandos tiesiog pažaidė lengvą krepšinį ir užbaigė šias varžybas. „Night Club Basement“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 101:66.

„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Night Club Basementas“ paskendo „Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:57 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)Paskutiniame kėlinyje „Night Club Basement“ ištirpdė skirtumą ir pavogė pergalę iš „Kauno TPMC“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)