Kolegos vs ICE (91:79)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje

2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 22:06 val., peržiūros: 703

Pirmadienį, sausio 20 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „GZP–2 – Kolegos“ bei svečių „ICE“. Į šias rungtynes svečių ekipa susirinko vos penkiese, tad jau prieš prasidedant rungtynėms ir toliau pasmerkė savo pratęsti savo pralaimėjimų seriją, ką jie sėkmingai ir padarė.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo gana greitai dviženklį pranašumą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir „GZP–2 – Kolegos“ sugebėjo dar šiek tiek nutolti nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 32:15. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkų puolimas kiek aprimo ir tas atsispindėjo rezultate, kadangi „GZP–2 – Kolegos“ nuo savo varžovų atitrūkinėjo labai mažais žingsniais. Per likusį kėlinio laiką niekas nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 50:30.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „ICE“ ekipa ir pradėjo mažinti savo atsilikimą. Vėliau skirtumas tarp komandų sumenko iki 10-ies taškų, tačiau tuomet ketvirtį kur kas sėkmingiau, 10:0 užbaigė šeimininkai ir susigrąžino saugesnį atotrūkį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 71:51. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „GZP–2 – Kolegos“ išrašė „ICE“ ekipai dar vieną pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 91:79.

Jomantas Eibukas („GZP–2 – Kolegos“):
“Gulinčio nemušam, pasidarėm treniruotę, seniai tokį grajų Palinauskas turėjo – pats sakė“.

Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„GZP-2 ‒ Kolegos“ pergalė prieš KM „Žalgirį“ paženklinta M. Čibiro trigubu dubliu (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Pro Angels“ penketukas iškovojo lengvą pergalę ir pratęsė „ICE“ ekipos krachą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:34 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)