Kauno TPMC vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (119:55)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Kauno TPMC“ krepšininkai nepaliko vilčių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai

2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 21:01 val., peržiūros: 706

Ketvirtadienį, sausio 23 d., Kauno TPMC didžiojoje salėje buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „Kauno TPMC“ (6-3) ir „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (5-3) ekipų.

Rungtynes „Kauno TPMC“ pradėjo spurtu 14:0. Ir toliau visa kontrolė kėlinyje priklausė šeimininkams, kurie iki kėlinio pabaigos padidino savo persvarą iki 26:10.

Antrajame kėlinyje šeimininkai surengė dar vieną spurtą ir po dviejų iš eilės D. Gudeliausko tritaškių jau nutolo – 42:12. Tada dar keturis tolimus metimus pridėjo E.Kaluginas, o „Kauno TPMC“ po dviejų kėlinių priekyje 63:24.

Po „Kauno TPMC“ dominavimo pirmoje rungtynių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ krepšininkai visiškai palūžo, leido šeimininkams rengti vieną greitą ataką po kitos, o „Kauno TPMC“ jau 31 minutę po E. Kalugino metimo buvo pelnę 100 taškų. Galutinis susitikimo rezultatas 119:55 (26:10, 37:14, 30:14, 26:17).

A. Žadeikis („Kauno TPMC“):

„šiandien buvo jau tikrai panašu į varžybas. Matyt komanda atsibudo po praeitų dviejų paskutinių pralaimėjimų. Duok Dieve, kad nepamirštų tų dviejų pralaimėjimų ir su kitom komandom šitaip žaistų kaip šiandien.“

„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Puikiai besipriešinę „ICE“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)Atkaklioje kovoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nepadovanojo „ICE“ komandai pergalės (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:36 val.)