Reunion vs Kolegos (67:74)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 911

Pirmadienį, Gruodžio 16 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Reunion“ bei svečių „GZP-2 ‒ Kolegos“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių taškais, bet tuo pačiu atsakė ir priešininkai 2:2. Paskui žaidimas prasidėjo taškas į tašką, tačiau tai truko neilgai. „GZP-2 ‒ Kolegos“ komanda surengė spurta 0:10 ir įsiveržė į priekį 10 taškų, nors priešinkai bandė sumažinti atsilikimą, bet jiems nepavyko. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 18:24.

Antrojo ketverčio pradžioje geriau sekėsi vėl svečiams. Kėlinio viduryje „GZP-2 ‒ Kolegos“ turėjo susikrovė jau 15 taškų persvarą, nors šeimininkams sunkiai sekėsi mažinti atsilikimą, bet vistiek jiems pavyko sušvelninti rezultatą. Per likusį ketverčio laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 35:45.

Trečiojo ketverčio pradžioje svečiai vėl surengė mini spurtą (0:5) po kurio komandos skyrė 15 taškų skirtumas. Sužaidus penkias minutes aikštelėje užvirė vyriška kova, komandos keitėsi taškais ir „Reunion“ komandai pavyko išlyginti rezultatą 52:52. Likus iki ketverčio pabaigos minutei žaidimas vyko apylygus -54:58.

Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkams pavyko pabėgti keliais taškais į priekį, tačiau tuomet jų puolimas visiškai sustojo, o tuo netruko pasinaudoti priešininkai. Jie spurtavo 0:5 ir likus žaisti dvi minutes, pirmavo jau šešiais taškais. Per likusį rungtynių laiką svečiams nepavyko išlyginti rezultato ir šiandien rungtynės laimėjo „GZP-2 ‒ Kolegos” rezultatu – 67:74.

„GZP-2 ‒ Kolegos“ komandos treneris Jomantas Eibukas: Prastai žaisdami, pagaliau laimėjome.

„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP-2 ‒ Kolegos“ pergalė prieš KM „Žalgirį“ paženklinta M. Čibiro trigubu dubliu (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nesugebėjo pasipriešinti „Reunion“ komandai (78:103) (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:48 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP ‒ kolegos“ pavogė pergalę iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 22:43 val.)